Sporządzanie listowników

Forum botaniczne poruszające problemy ze świata roślin i związanych z nimi zjawiskami, jednym słowem botanika
Bartlomiej1988o
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, o 06:43

Sporządzanie listowników

Post autor: Bartlomiej1988o »

Witajcie drodzy forumowicze,

Od razu pragnę Was przeprosić, jeśli miejsce, w któym zamieszczam niniejszy post jest nieodpowiednie, gdyż nature postu, który będę sporządzał, wykracza nieco, a nawet bardzo, poza pytanie dotyczące botaniki. Ma on charakternieco handlowy i dotyczy rzadko uczęszczanej ściezki rzemiosła, jaką jest sporządzanie listowników bądź zielników.

Chciałbym zacząć sporządzać listowniki i sprzedawać je. Robienie zielników i listowników jest moją pasją, a jeżeli mogę na tym nieco zarobić, to tym lepiej. Ślę więc do was kilka pytań, na które odpowiedzi być może pomogą mi osiągnąć cel.

Czy macie jakieś doświadczenia z sprzedaży zielników i listowników? Czy jest ruch w interesie? Ile zielnikó, listowników sprzedawaliście/ sprzedajecie w ciągu roku? I, co bardzo ważne, na jakiej stronie najlepiej Waszym zdaniem sprzedawać swe dzieła? Allegro czy może inne strony i aukcje internetowe?

Swego czasu miałem możliwośc podejścia bezpośrednio do grupki studentów i zapytania ich, czy aby nie chcą kupić sobie zielnika i zaoszczędzić sobotniego popołudnia. W tej chwili nie mam już takiej możliwości, pasja została...

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego czwartku,
A przy okazji siły w walce z koronawirusem

Bartek :arrow:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość