sposób na kaca

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: sposób na kaca

Post autor: dawidw »

proponuje wypic pare piwek, zobaczymy czy nie bedziesz miała kaca.
Awatar użytkownika
Asia_nmc
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2006, o 10:01

Re: sposób na kaca

Post autor: Asia_nmc »

dawidw pisze:proponuje wypic pare piwek, zobaczymy czy nie bedziesz miała kaca.
Nawet po trzech piwach kaca nie miałam. A jak dla mnie tyle piw to dużo, bo piję rzadko i ważę 44 kg więc szybciej działa na mnie alkohol.
Awatar użytkownika
edi
Posty: 42
Rejestracja: 7 lis 2006, o 11:09

Re: sposób na kaca

Post autor: edi »

Asia_nmc pisze:Nawet po trzech piwach kaca nie miałam. A jak dla mnie tyle piw to dużo, bo piję rzadko i ważę 44 kg więc szybciej działa na mnie alkohol.
Hm3 piwka przy wadze 44kg to nie jest ilość po której można chyba mieć kaca.Ja ważę tyle samo i też piję sporadycznie ale po 3 piwach nigdy nie miałam kaca.Po 5-6 już tak.Moze to nie był kac gigant ale główka bolała.
Dla mnie najlepszym sposobem nasyndrom dnia poprzedniego"-czyli kaca jest wypicie 2-3 gorących herbat z grubym plastrem cytryny ze skórką.To od razu stawia mnie na nogi
Awatar użytkownika
Sunflower77
Posty: 349
Rejestracja: 10 cze 2007, o 17:59

Re: sposób na kaca

Post autor: Sunflower77 »

A mój sposób na kaca to taki, żeby wcale nie pić piwa
srubcarka
Posty: 8
Rejestracja: 27 maja 2007, o 14:44

Re: sposób na kaca

Post autor: srubcarka »

ja słyszałam ze na kaca dobre jest tez spozycie tabletek przeciwbolowych po wypiciu alkoholu i przed pojsciem spac
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: sposób na kaca

Post autor: Claudia »

Ponoć na kaca jest dobry sok pomidorowy oraz kefir
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: sposób na kaca

Post autor: yeast »

srubcarka pisze:spozycie tabletek przeciwbolowych po wypiciu alkoholu i przed pojsciem spac
Tego to bym nie polecala - lekow nie powinno sie mieszac z alkoholem, bo watroba moze zeswirowac, a poza tym moga dacciekawe efekty - wiem, bo probowalam.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: sposób na kaca

Post autor: badger »

Aspirynę na kaca polecał lekarz w telewizji. Ja stosowałem i efekty były w miarę dobre.
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: sposób na kaca

Post autor: dawidw »

No dobra- to ja sobie dziś skorzystam z co poniektórych tych lepszych porad
shee

Re: sposób na kaca

Post autor: shee »

najlepiej przed pójściem spać wypij duŻo wody
Belinka
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2009, o 10:18

Re: sposób na kaca

Post autor: Belinka »

Mój kolega kiedyś ratował się kefirem, czy sokiem z ogórków kiszonych. I te sposoby przez jakiś czas mu pomagały. Jednak kilka miesięcy naprawdę przeholował z alkoholem i nic a nic nie zadziało. Jego dziewczyna poszła do apteki i tam polecili jej lek KC-24. Wiem, że skutecznie one pomogły, ale wziął ich kilka naraz.
kawusia
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2009, o 17:10

Re: sposób na kaca

Post autor: kawusia »

Lepiej wziąć KC24 który wspomaga metabolizm alkoholu, dzięki czemu nie tworzy się aldehyd octowy, który jest odpowiedzialny za kaca i truje nasz organizm.
djhubi
Posty: 3
Rejestracja: 9 cze 2010, o 06:39

Re: sposób na kaca

Post autor: djhubi »

Witam.
Ja jestem zwolennikiem alkoholu na imprezach, np ze znajomymi po pracy itd. Lubie wypić i dzisiaj mam kaca po ostro wczoraj zakrapianej imprezie. Pije już jakiś czas i wiem że jak już się zdarzy K A C po imprezie to pomaga kilka rzeczy. CZYM SIĘ STRUŁEŚ TYM SIĘ LECZ oczywiście najlepiej zimne piwo, i tu pojawia się problem na kaca przejdzie ALE musicie uważać żeby znowu się nie zaszczepić w sęsie upić poradził bym 1 piwo po wstaniu i jedno na wieczór przed snem. Są też inne środki sam osobiście tego nie robiłem ale wiem po znajomych że ta trawka narkotyczna maruchaina powoduje tak zwanego knurwa po któym chce się spać i poprostu najzwyczajniej w świecie PRZEŚPICIE kaca. Ja tam osobiście jak to się mówi mam MOCNĄ głowe dla sprostowania sam wypijam na imprezie litr wódki a jak mam dobry dzień to jeszcze zmieszam z kilkoma piwami, przez co na drugi dzień trzęsą mi się ręce poce sie jak świnia i mam tak zwane zimne poty że już nie wspomne o samopoczuciu. A jak macie wymiotować i wiecie żę to się napewno stanie WYPIĆ BARDZO DUŻO LETNIEJ przegotowanej wody zniesiecie lepiej skutki wymiotowania. 6231925 to mój numer gg w razie pytań czy checie pogadać czy coś. Ja osobiście jak pisałem lublie wypić ale jak każdy nie lubie stanu na drugi dzień. Właśnie skońćzyłem pierwsze piwo i jest mi troszke lepiej nie mówie że mi przeszło całkiem ale dużo lepiej niż wcześniej. Pozdrawiam hubi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości