starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
Awatar użytkownika
Norcy
Posty: 37
Rejestracja: 16 sie 2014, o 22:55

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Norcy »

Ja wręcz przeciwnie
Głupio się przyznać, ale czekałam na święta i na te kilka wolnych dni, tylko po to żeby mieć czas na powtórki do matury z chemii. Udało mi się bardzo dużo zrobić. Niestety teraz już trzeba wracać na weterynarię. A sesja będzie niemiłosierna i cały styczeń nie dotknę pewnie ani jednego zadania. Wytrwałości w Nowym Roku! :*
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

Powodzenia Norcy
Ja odwrotnie zaczynam od stycznia bo czuję już panikę w dupie

Medyk 300

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Ja też :-(

Wzulek
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 21:23

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Wzulek »

Czy ktoś może wie, czy w tym załączniku potwierdzającym do OKE, w miejscu o nazwie zadeklarowałem/łam, ale nie przystąpiłam trzeba pisać datę złożenia deklaracji wstępnej (taką tylko składałem) czy może jednak datę ostatecznej (wstępna staje się ostateczną 8 lutego, nowego roku)? (to dość istotne, bo to już by był inny rok, np w moim przypadku zamiast 2014 to 2015).

Prosze o pomoc.
qazwsxedcrfv123
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2016, o 21:44

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: qazwsxedcrfv123 »

hej,
nie wiem co mi strzeliło do głowy ale poprawiam w tym roku
biologie rozszerzone, chemie rozszerzona, mate rozszerzona i angielski rozszerzony o .
Ogólnie studiuje biotechnologię ale jestem na urlopie dziekańskim do lutego byłam pół roku w Holandii rozmawiałam z ludźmi, którzy tam studiują i powiem szczerze. szczebelki poszły w góre

ale najważniejsze jest . SPRÓBOWAĆ nie zaszkodzi . a jak nie wyjdzie to nie
Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: madeline_l »

Wiem, że jest osobny temat, ale czy wśród starszyzny jest ktoś kto już wnosił opłatę za maturę?
EwElina1202
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2015, o 08:37

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: EwElina1202 »

Ja nie wnosiłam żadnych opłat. Gdy złożyłam wniosek o poprawę matury i zapytałam czy mam zapłacić to pani dyrektor mojej szkoły powiedziała,że na razie o niczym nie wiedzą jak ma wyglądać ta płatność,nie otrzymali żadnych pism CKE na ten temat. Wiecie może czy są przyznawane dodatkowe punkty na rekrutacji (lekarski) za posiadany licencjat lub magistra, czy to nie żadnego znaczenia?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Mårran »

Nie ma. Wręcz jest mniej miejsc dla ludzi po studiach na niektórych uczelniach.
Pani Buka
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

Niestety. I ja wlasnie sie zastnawiam. Czy wystarczy skonczyc studia czy chodzi o obroniony tytul? Bo ja chetnie moja obrone sobie przeloze
1/6 SUM WLK
Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: madeline_l »

Rekrutując się w Kielcach i zaznaczając, że jest się studentem innej uczelni uniemożliwiało rekrutację na studia stacjonarne z tego co pamiętam. No, ale to też nie to samo co ukończenie danego kierunku.
Awatar użytkownika
milva1395
Posty: 111
Rejestracja: 6 sie 2014, o 14:22

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: milva1395 »

Hej Ja też w tym roku piszę starą maturę, ale nie poprawiam, a piszę po raz pierwszy biologię. Miałam pisać biologię i chemię rozszerzoną, ale zmieniłam zdanie co do studiów, zamiast na lekarski pójdę na pielęgniarstwo
Nocardia
Posty: 29
Rejestracja: 30 maja 2015, o 17:12

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Nocardia »

madeline_l to ja w rekrutacji mogę zaznaczyć że ja studentką nie jestem i wcale nie skłamię skoro będę już po obronie
Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: madeline_l »

Nocardia pisze:madeline_l to ja w rekrutacji mogę zaznaczyć że ja studentką nie jestem i wcale nie skłamię skoro będę już po obronie
gorzej jak rekrutacja do pierwszego tygodnia lipca a obrona później
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości