starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
Nocardia
Posty: 29
Rejestracja: 30 maja 2015, o 17:12

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Nocardia »

No to jest ta gorsza opcja ale może uda się załapać na obronę jeszcze w czerwcu
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

Nie wiem, gdzie się zapytać. więc pozostaje tu

chodzi o to, że skapnęłam się, że do 7 lutego trzeba zapłacić za egz. maturalny.

I mam takie pytanie. do 31 grudnia napisałam wniosek o prośbę o pisaniu matury w innej szkole niż macierzysta do te pory nie dostałam info. czy moja prośba została pozytywnie rozpatrzona. Jeśli się okaże, że nie to raczej po ptokach i nie wiem co zrobić w tej sytuacji?

I druga sprawa: Informację o wniesieniu opłaty za egzamin maturalny z danego przedmiotu lub przedmiotów (Zał. 26 a) wraz z dowodem wpłaty należy złożyć do dyrektora OKE w Krakowie(może być listownie lub pocztą elektroniczną [at].krakow.pl) w terminie od dnia 1 stycznia do dnia 7 lutego 2016 r. ==== tak było napisane na tej stronie, czy ten wniosek trzeba zeskanować czy istnieje możliwość zrobienia zdjęć i przesłania tego wniosku?
Awatar użytkownika
madeline_l
Posty: 136
Rejestracja: 12 sty 2012, o 17:24

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: madeline_l »

_włóczykij Myślę, że najlepiej będzie jak do nich zadzwonisz czy jakaś decyzja została podjęta i przedstawisz jak wygląda Twoja sytuacja, może Twój wniosek sobie gdzieś leży i nikt go nawet do tej pory nie przeczytał. Wszystko jest możliwe jeśli chodzi o OKE Kraków.

Lepiej chyba będzie jak im to zeskanujesz, bo to nawet bardziej akceptowalna forma jeśli chodzi o przesyłanie dokumentów. I mała rada z mojej strony. Upewnij się, że to do nich dotrze: jeśli będziesz wysyłać mailowo to niech dadzą odpowiedź, że wiadomość dotarła, a jeśli zdecydujesz się listownie to najlepiej za potwierdzeniem odbioru. Dwa lata temu moje podanie o wgląd do matury im zaginęło, pomimo że wysłałam list polecony.
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: koterska »

I ja poprawiam starą maturę z 2012 roku wyniki bio=83 i chem=73. Matura wtedy była bardzo łatwa jednak chemia nie poszła mi zbyt dobrze, trochę się boję innego arkusza i tego że będzie on trudniejszy
Gamaia
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2016, o 11:08

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Gamaia »

Hej, ja jakiś czas temu skończyłam szkołę średnią. Napiszę w maju biologię i chciałabym się dostać na pielęgniarstwo do Wrocławia, ktoś też ma taki plan?

Medyk 300

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Kiedy szkole średnia skonczyłaś?

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Mårran »

Medyk 300, a Ty w każdym wątku tylko ludzi o wiek pytasz, nieładnie xd
Pani Buka
kubut
Posty: 143
Rejestracja: 13 lip 2014, o 03:44

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: kubut »

M&#xE5rran pisze:Medyk 300, a Ty w każdym wątku tylko ludzi o wiek pytasz, nieładnie xd
I tak uprzejmie, mógłby prosić o numer dowodu. lol
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Mårran »

PIN do karty od razu
Pani Buka
kubut
Posty: 143
Rejestracja: 13 lip 2014, o 03:44

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: kubut »

M&#xE5rran pisze:PIN do karty od razu
no i numer buta.
Medyk 300

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

M&#xE5rran pisze:Medyk 300, a Ty w każdym wątku tylko ludzi o wiek pytasz, nieładnie xd
Pomyśl jaka radość, jak ktoś pisze, że z 80 a Ty wciąż 90
Młoda dupcia jeszcze ze mnie
To dlatego tak pytam. Już nie będę

kubut
Posty: 143
Rejestracja: 13 lip 2014, o 03:44

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: kubut »

Medyk 300 pisze:
M&#xE5rran pisze:Medyk 300, a Ty w każdym wątku tylko ludzi o wiek pytasz, nieładnie xd
Pomyśl jaka radość, jak ktoś pisze, że z 80 a Ty wciąż 90
Młoda dupcia jeszcze ze mnie
To dlatego tak pytam. Już nie będę

ojtam, pytaj na zdrowie. Z czegoś rżeć trzeba, no chyba że ze swoich postępów w przygotowaniach do maturki (wyłączywszy marran, szczęśliwą posiadaczkę duplomu ukończenia studiów)
Gamaia
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2016, o 11:08

Re: starszyzna - matura 2016 - stara podstawa

Post autor: Gamaia »

Medyk 300 pisze:Kiedy szkole średnia skonczyłaś?

3 lata temu

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości