Start nauki do matury 2011 i 2012

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
Betusia
Posty: 464
Rejestracja: 14 maja 2010, o 14:35

Re: Start nauki

Post autor: Betusia »

numberone, rozumiem, że musisz ale jednak jak Ty sie czujesz o 1 w nocy np? bo ja jak pozostali choćbym nie wiadomo jak sobie mówiła, że muszę się jeszcze uczyć to mój organizm mówi nie! spać! nie jestem w stanie myślec o niczym innym jak o śnie nie mam pojęcia jak to zmienić, bo powinnam więcej czasu poświęcać na naukę.
Awatar użytkownika
numberone
Posty: 162
Rejestracja: 1 paź 2010, o 13:04

Re: Start nauki

Post autor: numberone »

Betusia pisze:numberone, rozumiem, że musisz ale jednak jak Ty sie czujesz o 1 w nocy np? bo ja jak pozostali choćbym nie wiadomo jak sobie mówiła, że muszę się jeszcze uczyć to mój organizm mówi nie! spać! nie jestem w stanie myślec o niczym innym jak o śnie nie mam pojęcia jak to zmienić, bo powinnam więcej czasu poświęcać na naukę.
Jak się czuję? No masakrycznie. Co jest normą w nocy. Myślę tylko spać", spać". Na szczęście nie wybieram się tak jak mój kumpel do Krakowa, ten to hardkor zdał matmę + fizykę (podstawę po 90% z groszami), a chemię i biologię na R (ok.90%) Hm, on siedział trochę krócej niż ja i też mi mówi, że ja za długo na przykład siedzę. Ale nic nie poradzę. Zdarzy się jednak, że usypim. Rano cudny widok, ja. dywan bądź kanapa książki na mnie, pode mną, obok mnie haha
Awatar użytkownika
night
Posty: 109
Rejestracja: 31 paź 2010, o 17:19

Re: Start nauki

Post autor: night »

o ludziee . no efekty na pewno będą znaczące tak jak u Twojego kolegi D ja mam właśnie ten sam problem co Betusia i musze coś z tym zrobić bo inaczej na marzeniach o psycho się skończy ^^ kurdee ale jak ja mam się zmotywować do nauki chociażby do 24 xd
Awatar użytkownika
an_an
Posty: 92
Rejestracja: 15 maja 2009, o 17:18

Re: Start nauki

Post autor: an_an »

A ja na medycynę nie idę
Awatar użytkownika
night
Posty: 109
Rejestracja: 31 paź 2010, o 17:19

Re: Start nauki

Post autor: night »

a na co idziesz? w sumie dobrze robisz
Awatar użytkownika
an_an
Posty: 92
Rejestracja: 15 maja 2009, o 17:18

Re: Start nauki

Post autor: an_an »

Chemia ewentualnie farma
Awatar użytkownika
Betusia
Posty: 464
Rejestracja: 14 maja 2010, o 14:35

Re: Start nauki

Post autor: Betusia »

numberone, to pozdro dla kolegi ja o takich wynikach marzę a to nie lada wyczyn.
Awatar użytkownika
night
Posty: 109
Rejestracja: 31 paź 2010, o 17:19

Re: Start nauki

Post autor: night »

ej ludzie damy radę D trzeba się ostro wziąć za pracę i będzie ok:) przecież wszystko jest możliwe do osiągnięcia trzeba tylko chcieć i mieć siłę ( ambicję ) aby do tego dążyć.trzymam za Wszystkich mocno kciuki i wierzę, że nam się uda
Awatar użytkownika
numberone
Posty: 162
Rejestracja: 1 paź 2010, o 13:04

Re: Start nauki

Post autor: numberone »

Betusia, pozdro dla Ciebie od kolegi. i dla mnie i dla Was haha!

Ta, no siedział, uczył się i ogółem dowalił mi, że na mojej wymarzonej stomie (tyle, że ja do Poznania), to ja będę musiała nieźle sobie przy książeczkach posiedzieć, on randkuje i randkuje z biologią, z anatomią, ze wszystkim
Awatar użytkownika
olunia16
Posty: 111
Rejestracja: 29 sty 2010, o 13:58

Re: Start nauki do matury 2011 i 2012

Post autor: olunia16 »

A ja napiszę z własnego doświadczenia że najlepiej jest zacząć naukę w maturalnej. A jeśli ktoś chce BARDZO powtórzyć materiał to polecam kupić sobie testy z wyd. Medyk (ja mam to wydanie stare 2 tomowe) i robić wg. lekcji(tzn. miałam/em mszaki na lekcji powtarzam w domu i pod koniec powtórki robię test z medyka) Myślę że to może pomóc
Awatar użytkownika
an_an
Posty: 92
Rejestracja: 15 maja 2009, o 17:18

Re: Start nauki do matury 2011 i 2012

Post autor: an_an »

Nie wiem, ja tam zaczęłam już w tym roku z biologii, bo nie pamiętałam różnicy między fagocytozą i pinocytozą
Awatar użytkownika
night
Posty: 109
Rejestracja: 31 paź 2010, o 17:19

Re: Start nauki do matury 2011 i 2012

Post autor: night »

ej weeźciee ja jak tak czytam na tych forach a ci ludzie tacy mądrzy. to ja sie zastanawiam nad sobą od przyszłego tygodnia też ruszam z nauką maturalną
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: Start nauki do matury 2011 i 2012

Post autor: paulina_47 »

Nie za wcześnie? Jeszcze trzy razy Ci się odechce.

ja zaczęłam pod koniec drugiej klasy. Maj/ czerwiec.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości