STOMA 2rok ZABRZE w jakie książki inwestować

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
amigo178
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2014, o 18:26

STOMA 2rok ZABRZE w jakie książki inwestować

Post autor: amigo178 »

Siema
czy ktoś ze straszych roczników może doradzić jakie książki kupić na drugi rok stomy? bo materiałów stomatologicznych się nie odkupi, wiadomo każdy z nich jeszcze będzie korzystał, więc mam takie pytanie w co warto się zaopatrzyć ?
Awatar użytkownika
wilczka
Posty: 27
Rejestracja: 3 lip 2014, o 12:06

Re: STOMA 2rok ZABRZE w jakie książki inwestować

Post autor: wilczka »

A ja się podepnę pod pytanko, ale apropos pierwszego roku lek-dentu w Zabrzu - słyszałam, że jeśli chodzi o atlasy to warto zainwestować w Nettera, czy w wydanie takie
1.jpg
z polskim mianownictwem medycznym? Bo niestety nie sprawdziłam sobie tego wcześniej i kupiłam już cały po łacinie.
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: STOMA 2rok ZABRZE w jakie książki inwestować

Post autor: mrsdavis »

Podpinam się do pytania amigo178. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: STOMA 2rok ZABRZE w jakie książki inwestować

Post autor: Pani_M »

Jesli wam to pomoze to wklejam to czego ja się dowiedziałam :

tak wiec:
z biochemii
- Biochemia Harpera - czasem mowia ze lepsza jest czarna wersja(nowsza) a czasem ze zolta, tak naprawde ciezko stwierdzic
-Bankowski Biochemia
- przewodnik do ćwiczeń sum (w razie czego to mozna dostac na kserze - nie jest grube)
z fizjologii
- Konturek - Fizjologia człowieka ( jest wersja kilku tomowa i jedno tomowa - wydaje mi sie ze 1 tomowa jest lepsza bo jest tam po prostu troszke mniej)
- przewodnik do cwiczen - to tez sie chyba kserowalo glownie
z immunow
- Jakubisiak - Immunologia
z mikrobów
-Virella
-Jabłoński
Jezeli chodzi o ksiażki w ktore warto sie zaopatrzyc to na pierwszy semestr przede wszystkich Janczuk na zachowawcza - ta ksiazke trzeba kupic bo ciagle sie do niej wraca:)
i to chyba tyle)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość