stoma w zabrzu I rok

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: Imperfana »

Lilka, z Twojego posta wynika jednoznacznie tylko jedno- gratuluję, jesteś, dzioucha, całkowicie zdrowa
Nie znam nikogo, kto z wykładu z biofizyki wychodziłby z wielką jaśniejącą nad głową żarówką, tam nikt nie wie o co chodzi Nawiasem mówiąc, obstawiam że docent też już nie wie o czym mówi, bo wykłady zna na pamięć jak paciorek. Pierwszy wykład to zapewne był rachunek różniczkowy i błędy pomiarowe, następne też będą nudne, ale już bez matematyki, którą docent uskutecznia na jeżdżących to w górę, to w dół tablicach
Aha- na kolosach nie ma pytań z wykładów, są tylko na egzaminie- przynajmniej rok temu tak było, jeśli Wam nic nie mówili, to teraz jest zapewne tak samo.
ani

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: ani »

czy ktoś byłby tak dobry i wrzucił stawy kończyny górnej na tę stronę, te ze skryptu cmuj Skawiny, please.
Lilka
Posty: 40
Rejestracja: 3 sie 2008, o 20:15

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: Lilka »

oooo! Imper, aż się z ulgą do monitora uśmiecham jak czytam to co napisałaś o tej biofizyce! czyli jest szansa, że nie wylecę przez biofizykę po 1 semestrze .albo że wyleci większość roku . a tablice. o tak jeździły góra dół cały wykład .
Kamień z serca że na kolosie nie będzie tych różniczek i reszty abstrakcyjnego dla mnie kramu ale jest za to masa wzorów do zapamiętania Egzamin i tak mnie kiedyś czeka więc muszę coś wymyślić i rozkminić te całki i różniczki bo w życiu tego na oczy nie widziałam:/ jak to było u Was na roku, ludzie brali korki, uczyli się sami.?
karramija

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: karramija »

ty sie Lilka ( LOL -Lilka moŻe powinnyśmy zaczac cie tak nazywac? )) ) cieszysz biofizyką, a ja umieram z powodu anatomii. Nie jestem w stanie pokazać tych wszystkich guzków i guzowatości na kości nawet jak nie wiem jak bardzo naucze sie tego z atlasu czy czegokolwiek innego. W przestrzeni jest to dla mnie nie do pokazania i omówienia)
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: Imperfana »

Lilka
Na egzaminie zestaw pytań wybierasz sobie spośród kilkunastu leżących na stoliku. Wydrukowane są na cienkim papierze ksero i odwrócone tą zadrukowaną stroną do blatu, ale czcionki i tak prześwitują, więc jeśli widać jakieś cyferki czy kreskę ułamkową to wiadomo, że takiego zestawu się nie bierze Nie każdy zestaw zawiera zadanie obliczeniowe, jawylosowałam sobie taki bez.
Squ
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2008, o 12:42

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: Squ »

Czy gdzieś w necie jest dostępna rozpiska ćw z biofizy i biologii?
:)))

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: :))) »

mam pytanie, ile razy mozna poprawiac te zaliczenia ćwiczeń z biofizyki i innych przedmiotow? czy jak sie oleje w 1 terimnie i nie zaliczy 1 poprawy to juz koniec opcji? krzyzyk na droge? i jaki jest ten egzam z biofizy? sa pytania abc?
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: Imperfana »

Egzamin z biofizyki jest ustny. Losujesz zestaw pytań i odpowiadasz przed egzaminującym.
bs
Posty: 83
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:17

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: bs »

i forum ucichło jak tam sie powodzi Wam?:P nawet brak czasu żeby zajrzeć na forum?:D
aniar2405
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2008, o 21:01

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: aniar2405 »

hey jestem w 2 klasie liceum i zamierzam wybrać sie na stomatologie Z tym ze cienko u mnie z fizyka / czy może mi ktoś dać jakieś info gdzie nie wymagana jest fizyka Słyszalam ze w Zabrzu nie wymagaja a z kolei czytalam na stronce ze wymagają.
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: onlyma »

Na stronach uczelni są aktualne wymagania i najbardziej wiarygodne informacje podane .
Ale jak będziecie pisać matematykę obowiązkową, to medyki może zrezygnują z fizyki.
ja...

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: ja... »

biofizyka to jest po prostu jakiś koszmar. ilu cwiczen mozna nie zaliczyc zeby wogole btyc dopuszczonym do pierwszego terminu?
x

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: x »

chyba trzeba wszystkie zaliczyc :) tylko byla mowa cos o 5 niezaliczonych zeby moc poprawiac?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości