stoma w zabrzu I rok

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
gosciowna

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: gosciowna »

u mnie bylo mowione bodajze ze mozna miec 5/6 kap to dopuszcza do egzaminu, czy jakos tak. Czy wie ktos moze jak to jest z powtarzaniem roku i przejsciem warunkowym? jest to mozliwe dla pierwszakow?
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: Imperfana »

Ludzie, ledwo miesiąc na studiach, a już mówicie o powtarzaniu roku i warunkach?! Uczyć się, a nie już o zimowaniu myśleć
Lilka
Posty: 40
Rejestracja: 3 sie 2008, o 20:15

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: Lilka »

Witam Wszystkich Co za studia co tempo co za szaleństwo Ale podoba mi się ) Pierwsze zal z biofizyki w tym tygodniu oblane. soczyście szampanem. +3 Swoją drogą. tez się zastanawiam ile tych zaliczeń powinno być żeby potem nie płakać w styczniu że się takie fajne studia opuszcza. Imper bo to bardzo ważne pytanie jest. powiedz coś więcej poza tym że uczyć się trzeba bo to już wiemy
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: Imperfana »

Rok temu trzeba było mieć zaliczone min. 6/11 kolokwiów w pierwszym terminie żeby zostać dopuszczonym do pierwszego terminu egzaminu. Warunek można wziąć z dwóch przedmiotów poza tymi, które zdaje się w danej sesji, ale radzę dopytać np. dziekanat, bo mój poziom wiedzy o warunkach jest na nędznym poziomie. Życzę żeby i Wasz mógł takim pozostać jak najdłużej
ja

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: ja »

Pamietacie moze jakie byly pytania z biofizyki na 1, 2, 3 cwiczenie?
bs
Posty: 83
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:17

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: bs »

jakie są egzaminy na stomie na 2 roku po pierwszym semestrze?
bs
Posty: 83
Rejestracja: 8 lip 2008, o 21:17

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: bs »

tak juz wiem wczesniej planow nie bylo stad moje pytanie ale dzieki za odp
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: Acetylocholina »

jak wygląda mozliwość zrobienia specjalizacji ze stomy z ORTODONCJI z Zabrzu/Katowicach?
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

[Link] stoma w zabrzu I rok

Post autor: Batha »

specjalizację robi się po studiach
tematy16/ortodoncja-vt19062.htm
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: Acetylocholina »

wiem, wiem Batha, że po studiach tylko mi chodziło o to czy jest łatwo ją zrobić,
dzięku za link, o to mi właśnie chodziło :)

[ Dodano: Sob Maj 30, 2009 17:36 ]
szłyszłam, że jest ją mega ciężko zrobić, a chciałam się dowiedzieć jak to wygląda z prywatnym robieniem specjalizacji, więc proszę osobę jakaś o kontakt, która poszła w tym kiierunku
martini88
Posty: 84
Rejestracja: 14 maja 2009, o 12:38

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: martini88 »

w tym artykule jest dosc dobrze wyjasnione postepowanie kwalifikacyje na specjalizacje.

rowniez na stronach Ministerstwa Zdrowia w zakladce Nauka sa podane listy osrodkow w ktorych mozna robic specjalizacje z danych dziedzin oraz limity miejsc w danych placowkach.
Awatar użytkownika
zbychu
Posty: 109
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 21:31

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: zbychu »

wy na poważnie z tymi speckami? nie jesteście nawwet jeszcze przyjęci na studia(przynajmniej większość z was).młodzieńczy zapałhehe
lilytim
Posty: 9
Rejestracja: 25 lip 2009, o 17:09

Re: stoma w zabrzu I rok

Post autor: lilytim »

hej hej. kiedy jest o ile jest 4 lista na stome do zabrza? pzdr
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości