Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
sawek
Posty: 24
Rejestracja: 2 lip 2009, o 22:54

Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: sawek »

Witam! Kto z forum w poniedziałek/wtorek wybiera się na ks. Trojdena ?
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: moreno »

Ja się jeszcze nie dostałem ale jestem 24 na liście więc pewnie we wtorek/piątek będę na Trojdena
tomek5
Posty: 24
Rejestracja: 22 sty 2008, o 20:07

Re: Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: tomek5 »

ja sie ogarne i jade zaraz z papierami:P
nitrousoxide
Posty: 8
Rejestracja: 1 lip 2009, o 12:38

Re: Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: nitrousoxide »

Cóż za wspaniałomyślność z tym nowym wątkiem dla przyszłych stomatolgów!
Ja się ogarniam jutro, bo dziś mi się naprawde nie chciało wstać. Jak byłem we Wrocławiu mówiono mi o tych wszystkich szkoleniach i przyszłych zajeciach to już sie trochę napaliłem, wiec jestem ciekaw jak to będzie w Warszawie. Najgorsze jest to że dostąłem smsa z Warszawy kilka minut po zaniesieniu dokumentów do wrocławskiego dziekanatu i 61 zł poszło!
Tomku jak wrócisz to napisz ile musiałeś zapłacić w dziekanacie:)

[ Dodano: |13 Lip 2009|, o 13:24 ]
Czy nie zdziwiła was wiadomość że :"Na studia jednolite stacjonarne, na kierunku Lekarsko-dentystyczny aplikowało 585 Kandydatów To wychodzi tylko 6,88 kandydata (?) na jedno miejsce. A próg i tak wysoki:)
We Wrocłąwiu wyszło mi około 13 na jedno miejsce.
Czy wie ktoś ile było na jedno miejce kandydatów w Warszweie rok temu?
tomek5
Posty: 24
Rejestracja: 22 sty 2008, o 20:07

Re: Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: tomek5 »

płacic? a za co?

nic sie nie płaci, kolejka była straszna, pomieszani ludzie z innych kierunków bo wąski korytarz. Nie wiadomo gdzie poczatek gdzie koniec tych kolejek. Ja sie wepchałem na bezczela takze zalatwilem w 25 minut)

nitrousoxide wiesz co np. w mojej klasie wiele ludzi odpuscilo sobie fizyke przez to ze tylko warszawa i szczecin zostaly z podstawowa a taki lublin, katowice i białystok zrezygnowały. To dlatego tak mało osób na miejsce
nitrousoxide
Posty: 8
Rejestracja: 1 lip 2009, o 12:38

Re: Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: nitrousoxide »

Ha! Jadąc do Wrocławia tez myślałem, że nie bedize trzeba niczego płacić, a w dziekanacie okazało się że musze zapłacić sześć dych za legitymacje, ubezpieczenie i indeks no i pieniązki na pamiątki poszły. Także myślałem, ze tak jest wszędzie. Ale skoro nie, to wcale nie jest mi przykro. Domyślam się, że starczy na pamiątki
No tak.
Tylko że we Wrocławiu nie było żywej duszy na korytarzu. Stomatolodzy składali do swojego dziekanatu.
Oby jutro było luźniej i by nie trzeba było być bezczelnym:)

Ale szczerze mówiąc, to ja liczyłem, że mnie we Warszawie trochę wygnoją i na pierwszą liste sie nie dostanę i będę skomlał żeby tylko sie dostać, a tu patrz!
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: a_niap »

nitrousoxide pisze:jak wrócisz to napisz ile musiałeś zapłacić w dziekanacie:
W Warszawie za legitymacje i index płaci sie dopiero we wrzesniu (jak sie go dostanie). W zeszłym roku było to 21 zł (4 zł index)
sawek
Posty: 24
Rejestracja: 2 lip 2009, o 22:54

Re: Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: sawek »

No dobrze, dokumenty złożone, jeszcze tylko te zaświadczenia w terminie do jak najszybciej -)

Wszyscy szczęśliwi z wybranego kierunku ?
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: moreno »

Ja jestem 3. w kolejce Błagam, niech jakieś 3 osoby zrezygnują, zabiorą papiery albo ich nie złożą

[ Dodano: |16 Lip 2009|, o 14:12 ]
uff, zrezygnowało 7 osób także witaj stomatologio

[ Dodano: |17 Lip 2009|, o 20:56 ]
Witajcie ponownie właśnie dziś byłem złożyć papiery tak więc spotkamy się we wrześniu
meffiu_89
Posty: 9
Rejestracja: 24 lip 2009, o 14:49

Re: Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: meffiu_89 »

yo,yo. widze, ze nie bede jedynym facetem na stomie w wwie:) to juz troche pocieszajace! zlozylem dokumenty jakos tydzien temu. mam pytanie: czemu wybraliscie wwe? jeszcze sie zastanawiam nad innym miastem, mam taka mozliwosc isc do lodzi. moze ktos mi doradzi?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: Medycyna Lwów »

wg jakiejś komisji akredyctacyjnej (poszukaj na ich stronie szczegółów) tylko 2 stomy uzyskały ich pozytywną ocenę (brali pod uwagę sprzęt i warunki nauczania) - W-wa i poznań. Mam sporo znajomych na stomie i wszyscy są zadowoleni.
sawek
Posty: 24
Rejestracja: 2 lip 2009, o 22:54

Re: Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: sawek »

meffiu_89: Wieść gminna niesie, że w Łodzi od wielu lat zmienia się tylko to, że wszystko co jest na uczelni pokrywa wiekopomny kurz. Wyraźnie widać jak niskie są progi w Łodzi, bo nikt nie chce tam iść. Coś w tym musi być.

Poza tym.Warszawa teoretycznie ma jakiś prestiż no i jest do niej dobry dojazd z większości miejscowości w Polsce Ja np. mam najbliżej do Warszawy
yagger
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2009, o 14:22

Re: Stomatologia 2009 - zakwalifikowani :)

Post autor: yagger »

W Warszawie za legitymacje i index płaci sie dopiero we wrzesniu (jak sie go dostanie). W zeszłym roku było to 21 zł (4 zł index)[/quote]

tak, tyle wynosily oplaty w roku ubieglym. plus 50zl za ubezpieczenie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości