Stomatologia jak to jest ??

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
rubisco;)
Posty: 25
Rejestracja: 7 maja 2006, o 21:09

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: rubisco;) »

no tak przykra sprawa z lekarzami - ciezkie studia, brdzo duzo poswiecenia jednak niektorzy niezwykle uparcie do tego dąza i bardzo dobrze:) (maja dobre serducha)
Stomatologia to tez ogrom pracy. studia są tak ciezkie jak med jeśli ktos nie widzi nic bleee w tym że komus trzeba wyrwac zabka lub wywiercic i zakleic dziure to mozna polączyc przyjemne z pozytecznym nie oszukujmy sie kazdy boi sie o swoja przyszlosc o to z czego bedzie egzystowal itp malo jest naprawde godnych polecenia stomatologow dzieciecych co o tym sadzicie
matiboy17
Posty: 1
Rejestracja: 7 lut 2007, o 16:00

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: matiboy17 »

Siemka!Chodzę do 1 klasy liceum i w przyszłości chciałbym studiować stomatologię.Jakie przedmioty musiałbym zdać koniecznie na maturze.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: badger »

na pewno biologie i chemie, chyba jeszcze mate lub fize (zalezy od uczelni)
ammor
Posty: 11
Rejestracja: 1 mar 2007, o 14:48

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: ammor »

MOżę mi ktoś, coś dokładniej opowiedzieć o stomatologiiltstacjonarnie i niestacjonarnie w ŁOdzi, Poznaniu lub Bydgoszczy,proszęęę .Chodzi mi szcególnie o rekrutacije, punktacje itp.czy wartto skłądać tam papieryczy panuje tam duża rywalizacija.jacy są wykładowcy z czym jest najtrudniej.Ogółem, rzecz biorać wszystko co wicie o tym kierunku i tych uczelniach, z góry dziękuje
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Medycyna Lwów »

posuzkaj w necie na stronach tych uczelni tam wsyztsko jest
Dzulka
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2007, o 12:10

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Dzulka »

Witam! Czy wie może ktoś ile kosztuje semestr na stomatologii na niestacjonarnych w Lublinie i Zabrzu? (jakby ktoś wiedział jeszcze ile kosztuje lekarski to prosiłabym o podanie tej ceny). Z góry dziękuje i pozdrawiam!
paol
Posty: 101
Rejestracja: 23 mar 2007, o 21:29

Koszta stomatologii

Post autor: paol »

Próbuję dostać się na stomatologię i zastanawia mnie jakie wydatki mnie
czekają, wiadomo podręczniki, fartuch, niby nieduże kwoty, ale jak wszystko
razem złożyć, pewnie wychodzi ładna sumka.

Ile mniej więcej wydaliście na I roku studiów?
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: MiRACiDiUM »

Akurat fartuch to żaden wydatek w porównaniu z podręcznikami hehe. Nie studiuję medycyny/stomatologii, ale wiem, że te anatomie, atlasy to dużo kosztują.
Dzulka
Posty: 16
Rejestracja: 23 mar 2007, o 12:10

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Dzulka »

A gdzie bedziesz składać papiery jeśli można spytać?
paol
Posty: 101
Rejestracja: 23 mar 2007, o 21:29

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: paol »

Do Gdańska.
biolog17

STOMATOLOGIA - studia

Post autor: biolog17 »

Witam, proszę o parę pytań dot. kierunku z tematu.


Jakie są progi na stomatologię na poszczególne uczelnie (najbardziej chodzi mi o Wrocek), i jak się mają do lat poprzednich (idą w górę, czy spadają) ?

Jak wygląda/czy jest odpowiednik LEP-u ? Wiem tylko, Że po studiach trzeba odbyć staŻ, dopiero potem własne cztery ściany 8)

Jak się ma poziom trudności w porównaniu do Leku ? (więcej pamięciówki, czy praktyk? )

Jeśli posiada ktoś uwagi dot. wykładających, to takŻe proszę się podzielić :)

PZDR :evil:
damian552
Posty: 127
Rejestracja: 8 lut 2007, o 19:09

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: damian552 »

czy zna ktoś przeciwskazania do podjecia studiów na kierunku lekarski-dentystycznym i lekarskim

[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 15:51 ]
czy zeby zostać stomatologiem trzeba posiadac specjalne umiejetnosci manualne
biolog17
Posty: 100
Rejestracja: 9 maja 2007, o 18:45

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: biolog17 »

"jakieś zdolności manualne to trzeba raczej mieć, bo przecież na tym polega ta praca Jednak z drugiej strony to chyba nie trzeba być jakimś geniuszem w tej dziedzinie. Może z czasem się je nabywa


pzdr
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości