Stomatologia jak to jest ??

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: a_niap »

butterflyleg pisze:Dlatego nie opłaca się robić niczego dla pieniędzy
Wrócimy do tematu jak skonczysz studia
Awatar użytkownika
butterflyleg
Posty: 291
Rejestracja: 24 sty 2009, o 16:17

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: butterflyleg »

a_niap pisze:Wrócimy do tematu jak skonczysz studia
Nie zaprzeczam, może będę inaczej wtedy to postrzegać. Ale na ten moment nie widzę sensu iść na jakieś studia tylko po to, żeby potem dużo zarabiać
jackow005
Posty: 88
Rejestracja: 10 lut 2007, o 12:34

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: jackow005 »

keyraa pisze:Za rok podobno mają przywrócic fizykę
a ja myślałem, że znoszą fizykę własnie ze względu na następny rocznik, ponieważ będzie jeszcze do zdawania matma I wychodzi, że będą zdawali 6 przedmiotów z fizą
Awatar użytkownika
butterflyleg
Posty: 291
Rejestracja: 24 sty 2009, o 16:17

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: butterflyleg »

jackow005 pisze:a ja myślałem, że znoszą fizykę własnie ze względu na następny rocznik, ponieważ będzie jeszcze do zdawania matma I wychodzi, że będą zdawali 6 przedmiotów z fizą
Nie martw się. Z tą fizyką to nic pewnego. Pewnie nawet same uczelnie nie znają jeszcze rekrutacji na rok akademicki 2010/11.
keyraa
Posty: 221
Rejestracja: 31 sty 2009, o 20:44

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: keyraa »

jackow005 pisze:
keyraa pisze:Za rok podobno mają przywrócic fizykę
a ja myślałem, że znoszą fizykę własnie ze względu na następny rocznik, ponieważ będzie jeszcze do zdawania matma I wychodzi, że będą zdawali 6 przedmiotów z fizą
bez przesady, jakie 6, 3 rozszerzone i 3 podstawowe na takim poziomie ze szkoda gadac.wiadomo ze chca zeby jak najwiecej osob zdalo wiec ta matematyka na poziomie gimnazjum bedzie
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Padre Morf »

a_niap pisze:Wrócimy do tematu jak skonczysz studia
przed studiami to ludzie mają pełno idei (pomaganie ludziom itd) - ja po studiach to miałem w Idei telefon (teraz nawet tego nie mam - zmieniłem na Plusa).
Awatar użytkownika
butterflyleg
Posty: 291
Rejestracja: 24 sty 2009, o 16:17

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: butterflyleg »

Morfeusz pisze:zmieniłem na Plusa
Bo widzisz, zawsze są jakieś PLUSY
keyraa
Posty: 221
Rejestracja: 31 sty 2009, o 20:44

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: keyraa »

pomagac ludziom to można w badaniach nad rakiem albo nad tym jak zlikwidowac głod na świecielekarz ma małe pole do popisu, chyba że jest doświadczonym i utalentowanym chirurgiem . jak sie chce pomagac ludziom czyli ratowac ich zycie to lepiej zostac ratownikiem medycznym
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Padre Morf »

keyraa pisze:ekarz ma małe pole do popisu, chyba że jest doświadczonym i utalentowanym chirurgiem .
oj dziecino mało wiesz o tym co robi lekarz jak widać.
keyraa pisze:jak sie chce pomagac ludziom czyli ratowac ich zycie to lepiej zostac ratownikiem medycznym
ratownik zajmuje się dowiezieniem pacjenta do szpitala - ważne, żeby przyjechać z pacjentem, któremu w klacie coś pika (nazywa się to poetycko load&go). Prawdziwe ratowanie zaczyna się w szpitalu gdzie delikwenta trza poskładać do kupy.
Niektórzy ratownicy nie zakładają nawet venflonu i nie dają nic p/bolowegobo szpital blisko a pacjenta nie boli (tymczasem do szpitala jest pół godziny drogi, a pacjent robi w portki z bólu).
keyraa
Posty: 221
Rejestracja: 31 sty 2009, o 20:44

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: keyraa »

wiedziałam że się odezwiesz a że nie chce mi się z tobą gadac więc nic już nie napiszę drogi panie lekarzu [czy wszyscy lekarze są takimi bufonami ? skąd to się bierze? niestety spotykam samych takich na swojej drodze]

powiem inaczej wiekszosc lekarzy to aroganckie typy ktore nic nie zrobia jesli nie da im sie w lape, kazdy moglby byc na ich miejscu ale ze musza konczyc glupie studia ktore trwaja latami a wiedza czystko krzyzowkowa czuja sie przez to madrzejsi i mysla ze na kazdy temat wiedza wszystkojednym slowem czuja nad innymi ludzmi zupelnie nieuzasadniona wyzszosc. a ci dobrzy lekarze ktorzy naprawde lecza ludzi a nie wypisuja te sama recepte z kolei jest najwyzej 10%
dlatego wg ostatniego sondazu bardziej szanowanym zawodem jest pielegniarka
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: Usagi_Tsukino »

wiedziałam że się odezwiesz a że nie chce mi się z tobą gadac więc nic już nie napiszę drogi panie lekarzu [czy wszyscy lekarze są takimi bufonami ? skąd to się bierze? niestety spotykam samych takich na swojej drodze]

Skąd się w Tobie dziewczyno bierze tyle niezdrowych emocji ? We wszystkim coś mącisz, obrażasz ludzi. A to, że spotykasz na swojej drodzesamych takich to współczuje. Widocznie tak naprawdę miałaś z nimi niewiele do czynienia.
keyraa pisze:powiem inaczej wiekszosc lekarzy to aroganckie typy ktore nic nie zrobia jesli nie da im sie w lape, kazdy moglby byc na ich miejscu ale ze musza konczyc glupie studia ktore trwaja latami a wiedza czystko krzyzowkowa czuja sie przez to madrzejsi i mysla ze na kazdy temat wiedza wszystkojednym slowem czuja nad innymi ludzmi zupelnie nieuzasadniona wyzszosc. a ci dobrzy lekarze ktorzy naprawde lecza ludzi a nie wypisuja te sama recepte z kolei jest najwyzej 10%


Przykre to co piszesz, widać masz bardzo ograniczone pole widzenia. Ja miałam naprawdę sporo do czynienia z lekarzami i owszem zdarzali się łapówkarze, ale nie uogólniaj Nie masz bowiem prawa oceniać wszystkich jedną miarą.
bechemot
Posty: 55
Rejestracja: 6 mar 2008, o 08:35

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: bechemot »

keyraa ,zeby wymagac szacunku najpierw trzeba go okazywac innym.mam pytanie-nie dostalas sie na medycyne czy dopiero piszesz w tym roku mature?
keyraa
Posty: 221
Rejestracja: 31 sty 2009, o 20:44

Re: Stomatologia jak to jest ??

Post autor: keyraa »

wybacz że tak napisałam ale nie lubię jak ktoś traktuje z wyższością innych ludzi.
a osoba o nicku Morfeusz na każdy mój post tak odpowiada. też mi przykro że ma w sobie tak dużo złych emocji
przepraszam że tak oceniłam wszystkich lekarzy - nie wszystkich, ale tą większosc z którą się spotkałam i słyszę o wielu takich przypadkach ale każdy chyba potwierdzi że naprawdę dobrych lekarzy jest niewielu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości