stomatologia na um w łodzi

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
elfix
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2008, o 15:58

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: elfix »

jaka lista ? 777 liczy, ze czegos sie dowie, do ilu spadł ten próg i czy sa realne szanse, on tez ma chyba cos koło 220.
Powiem Ci Juta ,ze ten jeden pkt moze zawazyc ale licze na jeszcze jedna liste i moze wtedy.Wszystko zalezy od tego, o ile obnizą ten próg:/

[ Dodano: Pon Lip 28, 2008 16:48 ]
777 nie pocieszył,ale tez nie zasmuciłP nic nie chcą mówic w łodzi ,wiec cierpliwie czekamy.
Rozmowa na zywo to nie to samo co przez telefon
x-z
Posty: 155
Rejestracja: 7 lip 2008, o 11:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: x-z »

elfix pisze:jaka lista ? 777 liczy, ze czegos sie dowie, do ilu spadł ten próg i czy sa realne szanse, on tez ma chyba cos koło 220.
Powiem Ci Juta ,ze ten jeden pkt moze zawazyc ale licze na jeszcze jedna liste i moze wtedy.Wszystko zalezy od tego, o ile obnizą ten próg:/

[ Dodano: Pon Lip 28, 2008 16:48 ]
777 nie pocieszył,ale tez nie zasmuciłP nic nie chcą mówic w łodzi ,wiec cierpliwie czekamy.
Rozmowa na zywo to nie to samo co przez telefon
wiec tak napisałem maila potem zadzwoniłem i pytam co z tymi wynikami dziś się coś pokręciła lista bo mnie nie odnajduje że jestem kandydatem na stomatologie, ona lista będzie jutro naprawiona. Ja na to czy osoba z 220 pkt ma szanse na kierunek lekarsko dentystyczny ona TAK ale nie jutro a ja na to wiem wiem a kiedy będzie listapo 5 sierpnia. W mailu mi też napisała że mam szanse. Pytam dalej, tzn że osoby zakwalifikowane nie złożyły dokumentów w wymaganym terminie, ona że tak. Chyba by nie ściemniali że mamy szanse Choć ja dalej nie dowierzam .

Jutro wracam do Polski to się pofatyguję na dłuższy telefon i o wszytko zapytam żeby być pewnym na 100000000000%
elfix
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2008, o 15:58

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: elfix »

x-z wejdz na swoje konto i sprawdz ,tam pisze ,nie w tabelce tylko pod nia, ze dnia 29 lipca zostałes przyjety .Rozumiesz ,próg zszedł do 219

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 18:07 ]
Juta miała racje:P
x-z
Posty: 155
Rejestracja: 7 lip 2008, o 11:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: x-z »

elfix pisze:x-z wejdz na swoje konto i sprawdz ,tam pisze ,nie w tabelce tylko pod nia, ze dnia 29 lipca zostałes przyjety .Rozumiesz ,próg zszedł do 219

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 18:07 ]
Juta miała racje:P
Kurde ja nic nie mam. Mam błąd bo mnie nie odnajduje że startowałem. Powiedziała mi dziś pani że jutro to naprawią. Kurde Boje się . Co tam pisze? jakieś terminy są skopiuj ten tekst tutaj proszę
elfix
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2008, o 15:58

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: elfix »

spokojnie x-z ,widocznie Ciebe jeszcze nie wrzucili,masz tak to wyglada:

przyjęty - przyjęty na I rok studiów w dniu 29.07.2008

zlikwidowali te niebieska tabelke i to własnie dopisali nie bój sie jesli Ci tak powiedziała to wszystko sie wyjasni:)
Agulek
Posty: 62
Rejestracja: 18 lip 2008, o 22:25

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: Agulek »

hej ja mam 217 i też juz mnie nie odnajduje na loginie stomy. na leku jestem nadal jako tam kandydat czy cos a na stome mam 0 wpisów tak jak bym w ogóle nie składała co to oznacza że mnie wywalili? zwariuje niech ktoś pomoze

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 19:05 ]
pozatym widnieje tylko ze próg to 225 z dnia 29 lipca szok przecież coś spadło a ja nie mam nic (
x-z
Posty: 155
Rejestracja: 7 lip 2008, o 11:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: x-z »

Agulek pisze:hej ja mam 217 i też juz mnie nie odnajduje na loginie stomy. na leku jestem nadal jako tam kandydat czy cos a na stome mam 0 wpisów tak jak bym w ogóle nie składała co to oznacza że mnie wywalili? zwariuje niech ktoś pomoze

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 19:05 ]
pozatym widnieje tylko ze próg to 225 z dnia 29 lipca szok przecież coś spadło a ja nie mam nic (
spokojnie aj mam dokładnie to samo. Pisze że w 29 jest próg 225 i też mam 0 wpisów. Dzwoniłem i sama babka mi powiedziała pewnie chodzi o stomatologie a ja tak. Ona mówi że jutro wprowadzą nową listę. Ale ja teraz nie wiem czy trzeba dostarczać jakieś dokumenty Bo Pani mi powiedziała że lista rankingowa dopiero po 5 sierpnia.

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 19:28 ]
elfix pisze:spokojnie x-z ,widocznie Ciebe jeszcze nie wrzucili,masz tak to wyglada:

przyjęty - przyjęty na I rok studiów w dniu 29.07.2008

zlikwidowali te niebieska tabelke i to własnie dopisali nie bój sie jesli Ci tak powiedziała to wszystko sie wyjasni:)
czy pisze coś do kiedy trzeba dostarczyć dokumenty
Juta
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2008, o 14:52

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: Juta »

To brakuje mi 2pkt I pewnie na 219 zakończy się rekrutacja. Życie.
elfix, x-z gratuluję Wam bardzo
elfix
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2008, o 15:58

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: elfix »

dzieki Juta, wykrakałas:)mam madzieje ,ze Tobie tez sie uda załapać gdzies.
mysle ,ze lista na stome jeszcze nie zamknieta bedzie,a Ty -x-z nie pekaj ,jesli miałes 220 to jestes na 100% na stomie:)PRÓG 219 STOMA!
x-z
Posty: 155
Rejestracja: 7 lip 2008, o 11:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: x-z »

elfix pisze:dzieki Juta, wykrakałas:)mam madzieje ,ze Tobie tez sie uda załapać gdzies.
mysle ,ze lista na stome jeszcze nie zamknieta bedzie,a Ty -x-z nie pekaj ,jesli miałes 220 to jestes na 100% na stomie:)PRÓG 219 STOMA!
to jak z tymi dokumentami pisze coś
elfix
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2008, o 15:58

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: elfix »

x-z dzwon do nich ,albo poczekaj tak jak ci kazali na liste:)nic nie pisze kazali mi czekac do 5 tego:]
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: biedronka! »

ja weszlam na konto a tam pustka i uaktualnienie z wczoraj - chyba KONIEC? ? ? ?
x-z
Posty: 155
Rejestracja: 7 lip 2008, o 11:36

Re: stomatologia na um w łodzi

Post autor: x-z »

elfix pisze:x-z dzwon do nich ,albo poczekaj tak jak ci kazali na liste:)nic nie pisze kazali mi czekac do 5 tego:]
czyli powiedzieli ci że sie dostałaś i masz czekać do 5 sierpnia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość