Stomatologia

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Stomatologia

Post autor: ollciaq »

no trzeba odrobic swoje dla panstwa, a potem jak juz zdobedziesz jakies doswiadczenie i pieniadze to mozna miec wlasny gabinet stomatologiczny ]
oczywiscie nic wszystko naraz najpierw dostancie sie na studia, przezyjcie caly tok nauczania ]
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Asystentka stomatologa

Post autor: Claudia »

Co sądzicie o zawodzie asystentki stomatologa Według was jest to szanowana i opłacalna praca W moim mieście i okolicach prywatne gabinety i nie tylko nie przyjmują takich osób? Dlaczego? Czy stomatologowi żal jest płacić pieniądze takiej osobie mimo, ze ma swój własny gabinet ?
Proszę o odpowiedz
doktor
Posty: 135
Rejestracja: 30 kwie 2007, o 10:19

Re: Stomatologia

Post autor: doktor »

Taki zawód nie zawód.
Nie szkoda czasu na nauke takiegoniby nic"?
Technicy protetycy nie moga sobie znalezc roboty a co dopiero asystentki.
riczi89
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2007, o 20:12

Re: Stomatologia

Post autor: riczi89 »

Serio nie przyjmują? U mnie w mieście (no może raczej miasteczku ) przyjmują. Wiem, bo byłam juz w kilku prywatnych gabinetach (kilku świetnych stomatologów wyjechało ) i w kazdym była asystentka. Chociaż przeciez to od stomatologa zalezy, czy potrzebuje kogos do pomocy, bo jesli sam(a) jest w stanie sobie wszystko przygotować to po co ma kogoś zatrudniać i dzielić się kasą? To takie moje skromne zdanie.
pozdrawiam, Riczi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości