Stomatologia - tryb niestacjonarny

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
kasiak
Posty: 56
Rejestracja: 15 paź 2007, o 12:49

Stomatologia - tryb niestacjonarny

Post autor: kasiak »

Witam, mam pytanie do zorientowanych w temacie: jaki był zeszłoroczny próg na niestacjonarną stomatologię w Warszawie? Słyszałam coś o 15 miejscach i zastanawiam się, czy 205 pkt daje mi możliwość studiowania na tym kierunku.
I drugie pytanie: czy istnieje jakakolwiek realna szansa przeniesienia się, powiedzmy po pierwszym roku, na studia stacjonarne, np. po uzyskaniu odpowiednio wysokiej średniej?
Bardzo proszę o udzielenie mi informacji, bo telefonicznie trudno ją uzyskać /

Gdyby ktoś miał również informacje o progu i liczbie miejsc na wydział lekarski, to również będzie to przydatne.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: Stomatologia - tryb niestacjonarny

Post autor: spideros »

Warszawa niestety brak danych, ale patrzac po innych masz szanse. W kazdym razie radze zlozyc jeszcze gdzie indziej np do Lodzi
kasiak
Posty: 56
Rejestracja: 15 paź 2007, o 12:49

Re: Stomatologia - tryb niestacjonarny

Post autor: kasiak »

Dziękuję Ci serdecznie, widziałam już tą gazetę i właśnie zastanawia mnie, czy progi w Warszawie bardzo odbiegają od pozostałych uczelni.

I nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie: czy możliwe jest rozkładanie opłat na więcej niż 2 raty? Rozumiem, że jeszcze nie ma ustaleń na ten rok, ale chodzi mi o dane zeszłoroczne, chciałabym się zorientować jak to wszystko w WUM działa.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości