Stomatologia w Szczecinie

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: biedronka! »

Asiatka - dzieki za wyczerpujaca wypowiedz
wiec bede probowala albo szcecin dzienne na ostatnach sil sie tam dowloke :p albo za kase - do Lwowa nie mam zamiaru wyjezdzac bo w Polsce sie dobrze czuje a tu nagle zmiana wszytkiego (jezyka przede wszytkim)
powtarzam sie pewnie juz 100 raz ale co tam 26 punkcikow i jestem w Szcecinie
co do poprawy matury to jezeli progi beda podobne co rok temu w szcecinie to wystarczy ze poprawie biole o 8% i chemie 0 5% to sie dostane bo to juz cale 13 pkt wiecej . jezeli sie ni uda to na waakcje do roboty uzbierac na kolejny rok $ i znowu powtorka z rozrywki. w kocu wiele osob tak robi albo znajde bogatego meza na studiach i z milosci oplaci mi je do konca o wlasnie juz mam nowy plan!
Poza tym ja staram sie byc optymistka wiem ze czasem sie nie oplaca ale w koncu cos sie udac musi tak wiec jeszcze raz bardzo dziekuje za wszelkie wiesci! tzrymam za was kciuki ale jak sie dostaniecie do innego miasta to nie zatrzymuje bo wtedy biedronka ma wieksze szanse na dostanie sie na wymarzone studia pozdrawiam i stale mam nadzieje ze opadnie
stale.
jeszcze.
teraz tez
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: aquirre »

opadnie opadnie i to ostro zobaczycie szczecin w wiekszosci przypadkow jest rezerwa
Agalek
Posty: 71
Rejestracja: 19 paź 2007, o 22:00

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Agalek »

biedronka! pisze:troche ciezko pewnie to pogodzic ale jak sie nie uda w tym roku na dzienne i dostane sie na platne to bede probowac
Ale to da się zrobić:)
Asiatka pisze:Jeżeli chodzi o mnie, to dostałam się wprawdzie na biotechnologię na Uniw.Szczeciński, ale nie skorzystałam
Bardzo dobrze zrobiłaś! Spędziłam tam kilka miesięcy.brrrrrr
Asiatka
Posty: 90
Rejestracja: 10 lip 2008, o 10:22

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Asiatka »

hehe, jak tylko tam weszłam to stwierdziłam, że tam chyba nic od PRL-u się nie zmieniło, np. wygląd korytarzy brrr ale to nie był główny powód rezygnacji( bo zabrałam papiery w połowie września, zanim zaczął się rok akad. ). Panie w dziekanacie przekonywały mnie, żebym została, ale nie dałam się złamać

Do biedronki: sprytny pomysł z tym mężem

Do Agalek: studiujesz na Pamie, prawda? na stomatologii? Jak wrażenia?
Pozdrawiam
Agalek
Posty: 71
Rejestracja: 19 paź 2007, o 22:00

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Agalek »

Asiatka pisze:Do Agalek: studiujesz na Pamie, prawda? na stomatologii? Jak wrażenia?
Pozdrawiam
Tak, studiuję na PAMie, ale na lekarskim:). Przez pierwsze dwa lata te dwa kierunki niewiele się od siebie róźnią:). A wrażenia? Hmmm.dla mnie najcięższy był pierwszy rok, a szczególnie silny szok przeżyłam w pierwszym miesiącu studiowania). Później jest już coraz lepiej. NAuki jest dużo, ale z czasmem człowiekuczy się uczyć". A PAM to naprawdę przyjazna uczelnia.poza paroma wyjątkami)
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Wendy »

Agalek pisze:A PAM to naprawdę przyjazna uczelnia.poza paroma wyjątkami)
Np. jakimi, jeśli można wiedzieć?
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Khayman00 »

Agalek pisze:Hmmm.dla mnie najcięższy był pierwszy rok, a szczególnie silny szok przeżyłam w pierwszym miesiącu studiowania).
ale tak sie dzieje na każdym kierunku, a przynajmniej na większości, wie nie ma co się bać

A jakież to wyjątki Agalek ? Naprawdę też jestem ciekaw
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: aquirre »

agalek, lolo ?
Agalek
Posty: 71
Rejestracja: 19 paź 2007, o 22:00

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Agalek »

aquirre pisze:lolo ?
Tak:) Ale wolałabym nie drążyć tego tematu na forum:]. Sami się przekonacie]
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Khayman00 »

no teraz to już nie masz wyjścia Zaczęłaś coś mówić to teraz musisz nam powiedzieć wszystko do końca Na pewno nie tylko ja tak sądzę, czyż nie? Więc czekamy Agalek
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: biedronka! »

a jakie obstawiacie progi w tym roku na med i stom ?
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: Khayman00 »

nieduże
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: Stomatologia w Szczecinie

Post autor: biedronka! »

odpowiedz poprawna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości