Stomatologia w zabrzu

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Iskra14 »

Myślę, że będą dzwonić bo jakby zrobili listę w pon to papiery można by było składać do czwartku, a wtedy jest już spotkanie z Dziekanem.
Maximus1990
Posty: 255
Rejestracja: 29 lip 2010, o 10:35

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Maximus1990 »

To w takim razie czekamy jak się to rozwiążę, napisz jak będziesz wiedzieć coś wiecej (ja się nie mogę dodzwonić do nich) chyba napiszę odwołanie zawsze może coś pomoże.
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: smooth_criminal »

kurde no jestem pierwszy raz zaskoczony w tegorocznej rekrutacji lista musi byc, bo nie przyjeli nadmiaru, a przeciez ludzie z 78% beda przechodzic na lekarski, wiec powinni brac to pod uwage, bo teraz mogli nawer te 100 miejsc poswiecic na tej liscie zeby kolejnej nie bylo. kolejna pewnie bedzie w ten sam dzien do kiedy trzeba bedzie doniesc doxy bo zobacza za maja niedomiar, no chyba ze wszyscy zloza dokumenty i nie poprzenosza sie na leka (watpiliwe )

dziwne.

Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Iskra14 »

Trzeba się uzbroić w cierpliwość Jutro bd do nich dzwonić. 3maj się bezstresowo
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: smooth_criminal »

Iskro w tamtym roku liste zrobili 25. 09. czyli w piatek przed poniedzialkiem (28.09) (kiedy bylo rozpoczecie i dokumenty mozna bylo skladac do dnia 5. 10. kiedy zajecia sie odbywaly, wiec teraz tez moze tak byc , ze w trakcie trwania zajec beda donosic papiery)
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Iskra14 »

smooth_criminal pisze:Iskro w tamtym roku liste zrobili 25. 09. czyli w piatek przed poniedzialkiem (28.09) (kiedy bylo rozpoczecie i dokumenty mozna bylo skladac do dnia 5. 10. kiedy zajecia sie odbywaly, wiec teraz tez moze tak byc , ze w trakcie trwania zajec beda donosic papiery)

Pożyjemy zobaczymy, jeszcze Bydzia może mnie uratować jeśli przyjmą wszystkie 165.
Awatar użytkownika
ana2612
Posty: 72
Rejestracja: 24 paź 2008, o 20:18

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: ana2612 »

ale ciagnie sie rekrutacja na SUMie. trzymam za Was kciuki
Maximus1990
Posty: 255
Rejestracja: 29 lip 2010, o 10:35

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Maximus1990 »

Trochę wyczuwam naiwność uczelni, moim zdaniem oni chcą skończyć rekrutację na 90 osobach, żeby nie brać nadmiaru a to dziwne jest apropo co myślicie jeżeli by znalazły się 2 miejsca wezmą wszystkich 165 i wtedy lista 93 osoby czy raczej zostaną przy 89osobach i 1 miejsce zostanie wolne O zgrozo by nie było takiej sytuacji.
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Iskra14 »

Maximus1990, powinieneś pisać horrory bo gorszego scenariusza sobie nie mogłeś wymyślić. Nawet jeśli tak zrobią to napiszesz odwołanie i Cię przyjmą

Ta rekrutacja jest jak piosenki Czesław Śpiewa nie do ogarnięcia.
Maximus1990
Posty: 255
Rejestracja: 29 lip 2010, o 10:35

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Maximus1990 »

Iskra14, no żebyś wiedziała horror jak nic. Już się trochę pogubiłem z tym wszystkim
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Iskra14 »

Ja mam tylko nadzieję, że dzisiaj nie uwzględnili tych osób, które zrezygnowały. To dziwne, że koleś powiedział Ci iż lista bd wieczorem, a wrzucili ją przed 15. Powiedzieli sobie pier**le nie robie, głodny jestem idę do domu
Awatar użytkownika
misiek19
Posty: 201
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 21:22

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: misiek19 »

Wiem że to czekanie jest najgorsze! Ja właśnie 3 lata spedziłęm tak, ale z mojej perspektywy mogę Wam powiedzieć, że jeszcez sporo osób wejdzie na stome, bo zwykle wiele rezygnuje jeszcze na dzień, dwa przed rozpoczeciem zajęć!
MAximus i Iskierka- SZYKUJCIE TE PAPIERZYSKA CHOLERNE BO WAS CHCEMY DO NAS
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Stomatologia w zabrzu

Post autor: Iskra14 »

misiek19, Kurczę chcielibyśmy bardzo, ale co ma być to będzie, bd czekać do końca Dziękuję! Jak bd wiedzieli w jakiej grupie jesteście to napiszcie, bd wiedzieli gdzie celować!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości