strona owe

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

strona owe

Post autor: borodziej »

Witajcie!
Oficjalna strona OWE - WYSTARTOWAŁA
Aktualnie dostępne są dokumenty do pobrania:
Aktualna lista szkół biorących w olimpiadzie 2009:
Aktualny wykaz uczelni 2009:
Wyniki testu pisemnego Finału Centralnego OWE XXIV:

oraz
XXIV edycja Olimpiady – Podsumowanie i Galeria zdjęć.
Wspomnień czar.
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: przyrodnik »

Nasza oferta współpracy jest nadal aktualna, szkoda że organizatorzy OWE nie są zainteresowani ze szkodą dla uczniów przygotowujących się do OWE
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: borodziej »

Witaj Przyrodniku z Podhala!
Choć jestem w GK (od 2 lat), to jednak nie jest mi znana WASZA OFERTA. Dlatego proszę podaj mi szczegóły na priva, z przyjemnością się zapoznam i nadam odpowiedni bieg sprawie
I nie ukrywam - Twoja wypowiedź jest dla mnie na tyle zaczepno-krytyczna, że choć Ciebie nie znam, z natury mam pozytywne nastawienie do otoczenia i staram się być asertywny - już mnie swym postem nastawiłeś do siebie zniechęcająco
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: przyrodnik »

Wieki temu oferowaliśmy przygotowanie multimedialnej wersji testów z poprzednich edycji OWE (nie wersja pdf, tylko wersja interaktywna z użytkownikiem, losowanie pytań, losowanie kolejności, podpowiedzi, czas na cały test, itp.). Testy byłyby dostępne online. Nie chcieliśmy zamieszczać tego na biologu tylko na jakiejś osobnej neutralnej domenie (propozycja wynikała z moich zainteresowań, a nie chęci zarobku, dlatego inna domena). Teraz nawet jest już dobra domena owe.com.pl

Reszta na privie
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: borodziej »

O.K. Pewnie dlatego, że wieki temu, stąd dla mnie osobiście novum
Pomysł jak najbardziej ciekawy i wart zastanowienia.
W obecnej edycji XXV (jubileuszowej!) szykuje się wiele niespodzianek także wydawnictwo jubileuszowe (których teraz nie zdradzę). Trwa poszukiwanie finalistów poprzednich edycji - więcej informacji pojawiać się będzie sukcesywnie na oficjalnej stronie OWE
Awatar użytkownika
przyrodnik
Posty: 551
Rejestracja: 14 lip 1997, o 01:00

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: przyrodnik »

Uczestniczyłem w ostatnim etapie którejś edycji OWE Bardzo miło wspominam to wydarzenie
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: borodziej »

przyrodnik pisze: Nie chcieliśmy zamieszczać tego na biologu tylko na jakiejś osobnej neutralnej domenie (propozycja wynikała z moich zainteresowań, a nie chęci zarobku, dlatego inna domena). Teraz nawet jest już dobra domena owe.com.pl
Dobra i tania.
Awatar użytkownika
borodziej
Posty: 677
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 13:47

Re: XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: borodziej »

przyrodnik pisze:Uczestniczyłem w ostatnim etapie którejś edycji OWE Bardzo miło wspominam to wydarzenie
Już teraz poszukujemy finalistów wszystkich XXIV edycji - w końcu to srebrne gody.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości