Studia Medyczne, 2007r

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: Studia Medyczne, 2007r

Post autor: Martusia »

mnie interesują studia na UM Łódź, AM Białystok i AM Lublin
meg
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2007, o 23:38

Re: Studia Medyczne, 2007r

Post autor: meg »

a kto wybiera sie do Wrocławia na Lekarski ? Albo wie, że jest już przyjęty. ?
Kajkosz
Posty: 45
Rejestracja: 5 lip 2007, o 14:49

Re: Studia Medyczne, 2007r

Post autor: Kajkosz »

Ja jestem przyjęty, ale nie idę na lekarski (chyba )
_joanka_
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2007, o 22:19

Re: Studia Medyczne, 2007r

Post autor: _joanka_ »

Kajkosz pisze:Ja jestem przyjęty, ale nie idę na lekarski (chyba )
A gdzie się w takim razie wybierasz albo może pomiędzy czym się wahasz? Ja jestem przyjęta na lekarski i na pewno idę:)

Śmieszna sprawa, że obawiałam się rekrutacji na AM i moim wyjściem awaryjnym miała być biotechnologia na UWr, tymczasem o medycynę już jestem spokojna, a na UWr mają problem z systemem i naliczaniem punktów.u mnie wyświetla się zero. Tak trochę naokoło, ale zamierzam, nawiązując do tej sytuacji, zapytać, co sądzicie o sposobie rekrutacji na AM Wrocław i o konieczności składania oryginałów od razu?
Kajkosz
Posty: 45
Rejestracja: 5 lip 2007, o 14:49

Re: Studia Medyczne, 2007r

Post autor: Kajkosz »

Ja idę na farmację do Wrocławia Zaraz lecę na ciopąg i jade potwierdzić się u pań z dziekanatu. Czyli jedno miejsce we Wrocku na lekarskim niniejszym zwalniam - wasze zdrowie medycy

A skladanie kompletów dokumentów od razu to moim zdaniem nieco chybiony pomysł, ale stanie w kolejkach swój klimacik ma

Pozdrawiam,
Paweł
Czarna_Mamba
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2007, o 09:09

Re: Studia Medyczne, 2007r

Post autor: Czarna_Mamba »

Po prostu w 2005 roku można było składać tylko na jedną uczelnię. Był test kompetencji który wykluczał kandydata jeśli ten się na niego nie stawił. Dlatego progi były niższe. Teraz robi się sztuczny tłum. Ludzie powinni przedstawiać progi punktowe po ostatniej rekrutacji zamiast po pierwszej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości