Studia medyczne, specjalizacja itp.

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: Medycyna Lwów »

Najcześciej stwierdzają w trakcie studiów i tyle / zazwyczaj sa to osoby którym wyraźnie nie idzie ale nie zawsze

Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: Stalowy »

Bardzo częstym poglądem wśród ludzi, że dostaine się na te studia to najlepsze co może człowieka spotkać. Sporo jest ludzi, którzy idą na te studia nie z własnej woli, bez przekonania, pchani przez bliższych lub dalszych członków rodziny.

Lata lecą, człowiek widzi, że to nie to, z reguły nie idzie im bo nie przykładają do studiów większej wagi. Po 2 razy każdy rok. Po czym po 3-4-5 latach rezygnują i idą w inną stronę, gdy w końcu bliscy dostrzegą, że to był błąd
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: doktorka »

Adasko, juz o tym pisalam, u mnie byla opcja sklep z dresami,bar sushi, inne studia, zakonz tych ludzi tylko jednej szlo kiepsko. Randomlogin, ja tez mam w dupie,ale jak ktos 5 raz sie nie dostaje,a miejsca sa zajmowane przez palantow, ktorzy z braku ogaru nie raczyli sie doinformowac, ze np studia sa 6letnie, to sorry. Co innego gdy ktos stwierdza to jednak nie to",a co innego, gdy wlasne lenistwo jest przyczyna takich sytuacji. Poza tym takich matolow trzeba tepic.

Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: doktorka »

Adasko, a takich,co na praktykach po 1 roku stwierdzaja,ze to nie to, to jest 80%, bo te praksy sa z pielegniarstwa:D Ludzie raczej odchodza w trakcie roku akademickiego,jak sie okazuje,ze musza zakuc wierszem tysiac str anatomii.

Adasko1
Posty: 233
Rejestracja: 28 maja 2014, o 13:55

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: Adasko1 »

No to ładnie hehe i co wiedzie im się z tych dresów?
Wydaje mi się że takie osoby raczej dostały się za pierwszym razem, bo nie chce mi się wierzyc w taką ignorancję żeby poprawiać 2 albo 3 razy i nie wiedzieć na co się pisze. Chociaż po tym co tu czytam to chyba nic mnie nie zaskoczy.

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: randomlogin »

Adasko1, przypadki poprawiaczy, w tym wielokrotnych, ktorzy potem uznaja, ze to nie to i daja spokoj tez sa. U mnie kolega tak zrezygnowal na rzecz religioznawstwa, specjalnosc buddyzm czy cos takiego.
marcin93
Posty: 449
Rejestracja: 15 cze 2012, o 14:17

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: marcin93 »

randomlogin pisze: na rzecz religioznawstwa, specjalnosc buddyzm czy cos takiego.
Pewnie powołanie. C:
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: Trzyszcz »

doktorka pisze:Randomlogin, ja tez mam w dupie,ale jak ktos 5 raz sie nie dostaje,a miejsca sa zajmowane przez palantow, ktorzy z braku ogaru nie raczyli sie doinformowac, ze np studia sa 6letnie, to sorry.
No i co z tego, że nie wiedzą? Dowiedzą się już na studiach.
I co z tego, że ktoś 5 razy próbował? Za to, że się stara ma się dostać?
ymk
Posty: 69
Rejestracja: 10 lut 2014, o 00:37

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: ymk »

lol co wy się tak czepiacie że ktos nie wie czy są 5 czy 6 letnie gdy facetka u mnie na fakultecie z ang zapytała ile trwają to tylko ja wiedziałem i nie dlatego, że mam nieogarów w grupie (i że tylko ja czytam biologa) ale dlatego, że ludzie by się zdecydowali na studia i wtedy gdy są 6 i wtedy gdy są 5-letnie. To tak jakby wyciągnąć argument, że nie powinni iść Ci którzy nie znają struktury LEKu lub spisu specjalizacji na pamięć.
biolog2ksiazki
Posty: 5
Rejestracja: 1 sie 2014, o 11:19

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: biolog2ksiazki »

Cudaczne odpowiedzi są w tym wątku.
Co was obchodzi za którym razem ktoś dostał się na studia? doktorka, 1000 stron anatomii wierszem to dużo?
Kaamil, Właśnie te bolesne zdarzenia uczą nas wielu rzeczy, sprawiają że jesteśmy silniejszymi ludźmi. Najlepiej wozić dzieciaka do prywatnej szkoły (do 5 osób w klasie żeby się nie denerwowało), a później kupić mu miejsce na leku, no i oczywiście za 6 lat stołek w przechodni. Później siedzi taki chroniony przez społeczeństwo i tłumaczy jaki to on wielki bo 1000 stron z anaty wykuł na 4.
Powodzenia ludzie, szkoda mi tylko tego, że tacy dorośli, a tacy głupi.
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: Erick »

Tak jakby życie miało być czystą przyjemnością, a cukierkowi ludzie mieli chronić nas przed rzeczywistością, tłumaczenie z du**. Chyba era hedonistów nastała.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: doktorka »

Trzyszcz, to z tego, ze co miesiac oddaje 2 patole m in na ksztalcenie takich niepowaznych ludzi. Wiec wole placic za takiego,co dostanie sie za 10tym razem,ale swiadomie. Biologcostam, naucz sie 1000str anaty wierszem i sam ogarnij czy to duzo, niektorym 20 str lania wody o pierdolach za mocno ciazy.

Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Studia medyczne, specjalizacja itp.

Post autor: doktorka »

O, biolog w tym roku zaczynasz lek i juz wiesz, ze 1000str anaty wierszem, i to na 4, to malo?:D Haha, naucz sie najpierw chociaz tabelki z przyczepami w najprostszym grzbiecie, potem bedziesz dyskutowal) ale to taki off top

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości