Studia na UMP zaświadczenie lekarskie - kiedy, gdzie

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Izzi23
Posty: 23
Rejestracja: 24 sie 2017, o 16:35

Studia na UMP zaświadczenie lekarskie - kiedy, gdzie

Post autor: Izzi23 »

Witam,
Chciałam zapytać osoby, które przeszły rekrutację na UMP - chodzi mi o zaświadczenie lekarskie. Kiedy należy je dostarczyć? Razem ze świadectwami, po ukazaniu się listy rankingowej, na której jesteśmy? Czy skierowanie do lekarza medycyny pracy należy załatwić przed ukazaniem się tej listy, czy otrzymam je dopiero w momencie składania pozostałych dokumentów, i wtedy zaświadczenie lekarskie można donieść później?
Czy zaświadczenie musi być od lekarza medycyny pracy z Poznania, czy może być z mojej miejscowości?
I czy lekarz, wypisując takie zaświadczenie, musi wystawić je z osobna dla każdego kierunku, na który będę aplikować (powiedzmy, że chcę składać na lekarski, lekarsko-dentystyczny i farmację)?
Z góry dziękuję za odpowiedzi, bo na stronie UMP brakuje mi takich konkretnych informacji.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości