STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Słoneczko89
Posty: 80
Rejestracja: 9 lip 2007, o 12:37

STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: Słoneczko89 »

bardzo proste pytanie: KTO z was uzyskal bardzo dobry wynik z matury a nie dostał sie na wymarzone studia i bedzie startował na platne( ładnie nazywajac niestacjonarne)?

podzielcie sie swoimi frustracjami na temat tegorocznej rekrutacji. moze razem bedzie nam lzej
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: Martusia »

rekrutacja moze byc ale progi juz nie skad tacy kosmiczni ludzie sie biorą
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: pure morning »

Słoneczko bardzo proszę napisz mi czy się odwoływałaś do OKE o wynik matury?
do kiedy można składać wnioski? bo może też napiszę podanie
itp
Słoneczko89
Posty: 80
Rejestracja: 9 lip 2007, o 12:37

Re: STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: Słoneczko89 »

tak odwoluje sie caly czas

wiec tak: caly proces trwa bardzo szybko, wysłasz podanie ktore jest dostepne na stronie oke jaworzno i czekasz az babka do ciebie zadzwoni i umowi sie z toba na konkretna godzine w danym dniu. przyjezdzasz tam troszke wczesniej onie sie pytaja na ktora godzine jest pani umowiona i wchodzisz na sale. siedzi tam kilka babek podpisujesz jakas bzdure i patrzysz na swoj arkusz (trafia cie szlag ze za takie pierdoly obcinaja ci punkty ) po czym prosisz e babke i mowisz nie zgadzam sie z tym tym tym i tym. a ona mowi ze to to to i to jest dobrze ocenione. wiec wychodzisz i decydujesz sie na napisania odwolania ktore z powrotem przesylasz do oke a oni jezcze raz CALA prace spr. ja jestm na etapie zbierania dowodów przestepstwa oke wysyłam w poniedziałek i czekam:/

[ Dodano: Czw Lip 26, 2007 12:57 ]
podania mozesz skladac caly czas nie podali limitu
xyz99
Posty: 22
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 15:42

Re: STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: xyz99 »

Ale w OKE Karków, skąd jest pure morning podanie można wysyłać do końca wakacji:p
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: pure morning »

xyz możesz mi podać więcej informacji na pm, bo wogóle nie mogę znależć druku podania
TY, już tam byłaś? odpisz prosze na pm
Demilich
Posty: 53
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:03

Re: STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: Demilich »

podanie piszesz własnorecznie mniej wiecej tak

do dyrektora oke w czymśtam

zwrazam się uprzejma prosba o wglad do pracy z przedmiotaów takich i takich.

Dane swoje piszesz:nazwa szkoły,PESEL,numer kodowy z matury (twoj numer w dzinniku i klasa -to było na naklejakach)
przedmioti i ich poziomy z jakich chcesz prace zobaczyc,imie nazwisko,swoj adres i ewntualnie telefon i to chyba wszysto był oco ja tam pisałem :]
sparawdziałem se prace z che biol i fiz i niczego mi nie uznali niestety
Słoneczko89
Posty: 80
Rejestracja: 9 lip 2007, o 12:37

Re: STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: Słoneczko89 »

pure podaj mi adres e- mail bo przez forum nie umiem ci tego przesłac.
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: pure morning »

heeper
Posty: 4
Rejestracja: 25 lip 2007, o 10:46

Re: STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: heeper »

Martusia pisze:rekrutacja moze byc ale progi juz nie skad tacy kosmiczni ludzie sie biorą
Kogo uważasz za kosmicznych ludzi? Osoby, które zdobyły po 250+ pkt? Moim zdaniem wcale nie było to takie trudne, szczególnie w tym roku, u mnie w szkole były takie 4-5 osoby a mieszkam w 20tys. mieście i nasze LO nie jest jakoś wybitnie świetne, ale swoją droga złe też nie jest.

Pozdrawiam
heeper
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: ollciaq »

heeper . to wszystko zalezy od nauczycieli . ja mieszkam w ok 50 tys miasteczku. Jakoś 250 pkt to dla niektorych cos nie do osiagniecia
u nas max ilosc pkt zdobytych z 3 przedmiotow (biol+chem+fiz) to 223 pkt.
żenada . ale niestety . tak poszla matura u nas

[ Dodano: Pią Lip 27, 2007 20:54 ]
p.s. to nie kosmiczne osoby to bylo jeszcze mozliwe

[ Dodano: Pią Lip 27, 2007 20:54 ]
dla mnie kosmiczni sa co maja 270-300 pkt
Martusia
Posty: 171
Rejestracja: 25 maja 2007, o 21:02

Re: STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: Martusia »

nie uważam osob ktore zdobyly 250pkt ani 260 bo to osiągnął moj kumpel z klasy-bardzo inteligentny i biorący wszystko na zdrowy rozum
ale kosmiczne osoby to są własnie takie ktore mialy 270-300
szkola do ktorej dojeżdzałam jest najlepsza w okolicy. czego tak sądze ? wysoko w rankingach, ciezko sie dostać, nauczyciele przyciskają nieźle. w tamtym roku z klasy biol-chem na 35 osob 26 dostalo sie na kierunki medyczne i na wiekszosc dobrych uczelni w Polsce. kierunki medyczne to mam na mysli: lek, stoma i farmacja. reszta na jakąs biologie, chemie czy biootechnologie.
moja pozycja w klasie pod wzgledem napisanej mautry (biol+chem+fiz) byla 3. z klasy dostalo sie na medyczne kierunki jak narazie 5 osob (czy reszta cos wywalczy ? nie wiem stoi to pod duzym znakiem zapytania)
może matura łatwiejsza a nagle wszystkim noga sie podwinela. ? dziwne nie ? bo wcale klasy nie miałam słabej - wręcz przeciwnie zawsze najmocniejsza z 3 biol-chemow z mojej szkoly

ale trzeba przyznac-progi skoczyly i zaskoczyly wiekszosc.
reszta bedzie probowala za rok z tych co sie ode mnie nie dostali na lek czy stome. oni poprawia i sie dostaną i powiem wam że ten rocznik ktory 1 raz bedzie w tym roku pisal mature bedzie mial troszeczke gorzej, bo wczesniejszy rocznik moze ich swoimi wynikami przebic.
heeper
Posty: 4
Rejestracja: 25 lip 2007, o 10:46

Re: STUDIA NIESTACJONARNE!!!!!!!!!!

Post autor: heeper »

ollciaq pisze:heeper . to wszystko zalezy od nauczycieli . ja mieszkam w ok 50 tys miasteczku. Jakoś 250 pkt to dla niektorych cos nie do osiagniecia
u nas max ilosc pkt zdobytych z 3 przedmiotow (biol+chem+fiz) to 223 pkt.
żenada . ale niestety . tak poszla matura u nas
Nie zwalajmy wszystkiego na nauczycieli, prawdą jest, że część winy leży po ich stronie, ale na pewno nie całość. Oni mają swój program do realizacji. Głównym sprawcą całego zamieszania jest/był stres. Prawda jest taka, że możesz być najlepszy w klasie z jakiegoś przedmiotu a na maturze zeżre Cię strach i Twój wynik nie będzie wcale powalający.

Pozdrawiam
heeper
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości