Studia podyplomowe z rolnictwa

Opinie o studiowaniu rolnictwa w Polsce. Pomoc w wyborze uczelni oraz w zrozumieniu zasad rekrutacji i punktacji. Wykaz niezbędnych materiałów pomocnych do ukończenia studiów oraz przyszłej pracy w rolnictwie.
ITP2016
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2016, o 09:47

Studia podyplomowe z rolnictwa

Post autor: ITP2016 » 29 mar 2018, o 13:23

Zapraszamy Państwa na unikalny kierunek studiów podyplomowych w zakresie rolnictwa dla osób, które ukończyły studia na kierunkach nierolniczych (licencjackie, inżynierskie, magisterskie). Świadectwo ukończenia naszych studiów podyplomowych jest dowodem potwierdzającym posiadanie kwalifikacji rolniczych.

Posiadanie kwalifikacji rolniczych daje wiele nowych możliwości, m.in. umożliwia zakup gruntu, gospodarstwa rolnego, uzyskanie różnego rodzaju dotacji, np.: dla młodych rolników, na modernizację gospodarstw rolnych, na restrukturyzację małych gospodarstw itd.

Nowa edycja studiów rozpoczyna się już 12 maja 2018 roku, a jej zakończenie planowe jest na 23 lutego 2019 roku. Program studiów obejmuje 174 godz. zajęć, a jego realizacja przebiega w systemie stacjonarnym (sobota - niedziela), nie częściej niż raz w miesiącu oraz w formie e-learningowej. Miejsce zajęć Warszawa. Dodatkowe informacje dostępne na stronie na stronie Instytutu Technologiczno Przyrodniczego w Falentach.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post