studia....

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
ka¶ka

Re: studia....

Post autor: ka¶ka »

szkoda :(
Chyba będę musiała pomyśleć o tym we własnym zakresie (przynajmniej basen jest na pocieszenie)
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: studia....

Post autor: Guru »

A propos, czy na studiach jest możliwość wybrania sobie na wf-ie jakiegoś sportu walki (karate chociaż)?
tak, na lepszych uczelniach zreszta nietylko jest taka mozliwosc, mozna nawet wybrac narciarstwo, snowboarding, karate, kickboxing. lista czasem siega ok 20-25 roznych zajec do wyboru.
Sil
Posty: 244
Rejestracja: 12 sty 2006, o 19:37

Re: studia....

Post autor: Sil »

Na UWr jest, zdaje się, karate, aikido i tai-chi (które też można chyba pod sztuki walki podciągnąć )
Hanta
Posty: 81
Rejestracja: 9 lip 2006, o 02:45

Re: studia....

Post autor: Hanta »

ka&#x15Bka pisze:A propos, czy na studiach jest możliwość wybrania sobie na wf-ie jakiegoś sportu walki (karate chociaż)?
kasieńko wróć się pare postów do góry wymieniłam dyscypliny dostępne na UMCS Lublin, w tym sporty walki
anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: studia....

Post autor: anik »

Aniaww pisze:Może jeżeli trenujesz w klubie, może da radę treningi podciągnąć pod zajęcia z wf. Ale raczej ciężko.
Jest taka możliwość, a przynajmniej u mnie na UG. Moja kuzynka trenowała karate w czasie studiów i po okazaniu odpowiedniego zaświadczenia z klubu, została zwolniona z zajęć wf-u.
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: studia....

Post autor: Aniaww »

To tylko moja uczelnia była taka drętwa? Koszykówka, siatkówka, zajęcia na sali i basen z łaski. A może też już się pozmieniało. UŚ to był.
ka¶ka

Re: studia....

Post autor: ka¶ka »

A nie orientuje się ktoś jak jest na warszawskiej am?
tensorowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 lip 2006, o 22:37

Re: studia....

Post autor: tensorowy »

Ani nic się nie zmieniło o basenie to nie Wspominaj . to nawet nie mam czym tyłka ocghłodzić - basen za dużo powiedziane - brodzik prędzej - nic się nie zmieniło poza tym że na jagielońskiej dali kawiarnie akurat na dwa miesiace przed moja obroną hehehe
Ciconia
Posty: 80
Rejestracja: 2 lip 2006, o 17:15

Re: studia....

Post autor: Ciconia »

a jak jest na Akademii Medycznej w Poznaniu?
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: studia....

Post autor: kasik »

a co można sobie wybrać na SGGW W WARSZAWIE wie ktoś może cusik
Awatar użytkownika
Asia_nmc
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2006, o 10:01

Re: studia....

Post autor: Asia_nmc »

Czy ktoś wie, czy na UWr w-f jest tylko na pierwszym roku? Zainteresowało mnie Aikido i Tai Chi Chuan, chętnie pochodziłabym na któreś z tych zajęć dłużej niż tylko 9 miesięcy .
Irenka
Posty: 9
Rejestracja: 31 sie 2006, o 10:18

Re: studia....

Post autor: Irenka »

Madziara, nie wymyślaj sobie problemów. Jeśli jesteś otyła, to powinnaś się cieszyć, że będziesz miała w-f! To tylko na dobre wyjdzie Twojemu zdrowiu i figurze.

Ja bym bardzo chciała móc się zapisać na basen albo taniec ale nie mogę. Nie każdy ma tak dobrze, że może ćwiczyć.

U mnie na UŁ jest 10 albo więcej propozycji: basen, sporty walki, joga, aerobik, siłka, siatkówka. nawet gimnastyka korekcyjna (ale to też nie dla mnie).
I w życiu nie słyszałam żeby ktoś się tutaj z kogoś śmiał.
biolożka:-)
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2006, o 16:02

Re: studia....

Post autor: biolożka:-) »

Jeżeli chodzi o zajęcia z wf na studiach to zazdroszczę studentom z UMCS ogromnego wyboru sekcji i dyscyplin sportowych. Ja miałam do wyboru albo zajęcia na sali gimnastycznej (najczęściej był to aerobik) albo basen za dopłatą (sporą jak na kieszeń studenta). Chodziłam na zajęcia na sali. Jakoś kawał życia mi upłynęło i jeszcze nie nauczyłam się pływać. Czy ktoś mógłby mi powiedziec ile czasu czy raczej lekcji średnio potrzeba żeby nauczyc się pływać (w stopniu podstawowym), bo chciałabym to wiedzieć zanim zapiszę się na kurs pływania. Trzymajcie kciuki za przyszłą pływaczkę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości