Studia w Szczecinie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: drlurra »

Wiem, że w ds-3 jst bardzo niewiele:) Pytałem sekretarki, to powiedziała mi, że dostajemy łóżko z pościelą, która zmieniana jest co 3 tygodnie i jakąś tam szafę. Nic poza tym. Acha wspomniała jeszcze o gniazdku do neta
Ostatnio zmieniony 28 cze 2008, o 16:39 przez drlurra, łącznie zmieniany 1 raz.
kuba13130
Posty: 41
Rejestracja: 28 cze 2008, o 15:15

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: kuba13130 »

jak ktoś zdaje nową maturę, to wszystko zależy od matury, nie ma żadnych egzaminów przyjmujących na studia czy to prawda ?
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Batha »

kuba13130 pisze:jak ktoś zdaje nową maturę, to wszystko zależy od matury, nie ma żadnych egzaminów przyjmujących na studia czy to prawda ?
no tak
estrus
Posty: 14
Rejestracja: 25 lip 2008, o 14:34

Czy trudno jest wyleciec z lekarskiego na PAM?

Post autor: estrus »

Witam mam pytanie do starszego rocznika, czy trudno jest wylecieć z lekarskiego na PAM?
Chodzi mi o to czy wiecie np. ile osób odpada po 1st roku i takie tam.


Pozdrawiam Estrus
ollciakus
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:55

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciakus »

powiem tak. wszystko zalezy od ogolnej organizacji calego dnia. nie jest to non toper nauka na wysokich obrotach ani tez sielanka kanto kantare. Są momenty kiedy trzeba przysiąść i podziobać. Jedni ucza sie szybciej, drugim opanowanie pewnej partii materialu sprawia pewne trudnosci, ale nie mozna sie zrazac.
kolega podczas studiow mi powiedział te studia są dla wytrwałych i poprostu trzeba, no trzeba byc wytrwałym i uzbroić się w cierpliwość ] trochę szczęścia i naprawdę można ładnie wyjść z tych egzaminów )
grunt to nie wpaść w ZALEGŁOŚCI bo chwilami to strasznie utrudniają egzystencję )

pozdrawiam )
Katrin 18
Posty: 50
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 13:57

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Katrin 18 »

Ja tez chciałabym (musze!) sie dostać do Szczecina (chociaż to po drugiej stronie Polski).dlatego poprawiam moją marnie zdaną maturke z biol i chem no i dodatkowo fizyke. Tam chcą podstawowąprawda
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Batha »

Katrin 18 pisze:Tam chcą podstawowąprawda
od przyszłego roku tak
ale jeśli poprawiasz, to nie możesz zdawać P
gosiak89
Posty: 16
Rejestracja: 8 sie 2008, o 18:15

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: gosiak89 »

od przyszlego roku wymagana jest podstawa z fizyki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości