Studia w Szczecinie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

masz listę rankingowa Słońce?
bo nie mogę się dokopać /

[ Dodano: Czw Lip 19, 2007 12:17 ]
p.s. gratuluję zdania prawka good girl!
Ms.Smith
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:35

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Ms.Smith »

Też już czekam na listy:)) Oby się udało. Jak się dostanę to muszę się wybrać do Szczecina, nigdy tam nie byłam, przydałoby się też zaklepać jakieś mieszkanie -)
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

Ms. Smith ja będe się raczej starała na pierwszym roku o akademik. Mieszkam nie daleko Szczecina, w Świnoujściu. Jakies 100 km D
A PAM jak zwykle w kulki leci, miało być 12 a zapewne bedzie 15. Totalny brak szacunku
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: pure morning »

Słonko gratulacje

Olcia jeśli się dostnę do Łodzi (co graniczy z cudem), to będe miała poważny dylemat co wybrać, bo nie bardzo orientuję się, która uczelnia ma wyższy poziom, nigdy nie byłam na akademiach, jedynie przejeżdżałam przez miasto, a troche głupio kierować się jedynie odległosią obydwu uczelni od domu.
Ms.Smith
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:35

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Ms.Smith »

ollciaq pisze:Ms. Smith ja będe się raczej starała na pierwszym roku o akademik. Mieszkam nie daleko Szczecina, w Świnoujściu. Jakies 100 km D
A PAM jak zwykle w kulki leci, miało być 12 a zapewne bedzie 15. Totalny brak szacunku
Hehe ja mam około 300 km do Szczecina -) Ale w akademiku nie chcę mieszkać / Wolę znaleźć sobie jakies fajne mieszkanie, dlatego będę później (o ile się dostanę) szukać współlokatorki
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

na mieszkanie mnie na razie nie stać] moze po pierwszym badz drugim roku skuszę się na mieszkanko. Teraz to będzie poznawanie srodowiska medycznego, realiów D W końcu początki są najtrudniejsze ]
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: pure morning »

ja też będę starała się o akademik, może na 2 roku przeniosę się do mieszkania, najpierw chciałbym poznać osoby, z którymi miałabym zamieszkać.
Słoneczko89
Posty: 80
Rejestracja: 9 lip 2007, o 12:37

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Słoneczko89 »

moja siostra studiuje w zabrzu na stomie.mowi ze nie ma lepszego miejsca na ziemi jak akademik. wszystkie informacje sa ogolnodostepne, zawsze mozesz pogadac ze starszymi rocznikami.pomagaja i w ogolejezeli chodzi o mknie towypisuje sie z debaty nad akademikiem ze wzgledu na to ze modle sie o to by sie dostac.a mieszkanie to juz jakos bedzie jak cos.

najwyzej przespie sie pod akademia kilka nocy jak sie dowiem w pazdzierniku
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

ehehe . nie martw sie Słońce. Będziesz mogła się przespać kilka nocy w naszych pokojach D jakoś Cię tam przemycimy D
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: pure morning »

a 2 listy rankingowej dalej nie ma
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

naprawde PAM robi z nas jakiś idiotow. 12 to 12 a nie 15 czy 20. Niech sie naucza dotrzymywac slowa, a przynajmniej niech dają jakas informacje i poinformuja nas, że będzie opóźnienie. dżizas / wkurzyli mnie D
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: pure morning »

już są już są
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

ale nie ma na stomatologię /

[ Dodano: Czw Lip 19, 2007 14:41 ]
o jest. dostałam się D Ludzie boska jestem ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości