Studia w Szczecinie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Demilich
Posty: 53
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:03

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Demilich »

módl się żebym się dostał bo wtedy robimy impreze u ciebie w akademiku
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

to chyba lepiej u kogoś na stancji D ja już się spodziewam jaka to impreza sie zapowiada i obawiam się, że po niej zostanę zawieszona w prawach studenta i wywleczona na bruk D

mam prawo się tego obawiac ?
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: pure morning »

jak się dostaniemy napewno damy czadu, z tego co można poczytać na forum to ludzie są całkiem spoko
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

a może się tylko za takich podają . widzialas ta reklamę czesc jestem Bartek mam 10 lat - a tam facet 40 letni w slipkach i podkoszulku.
Oby nie było takiego zonka
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: pure morning »

proszę mi nie niszcyć mojej optymistycznej wizji studiów w Szczecinie, mam się dostać i poznać wielu fajnych ludzi koniecznie w moim wieku (strzeżcie się mam 80lat ha ha ha)
Demilich
Posty: 53
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:03

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Demilich »

a tam wywleczona na bruk :] na bani pójdziemy nad morze na plaży i płyniemy do szwecji.
a i jeśli chcecie mieć na roku kolesia którego dewiza brzmi żyj wesoło :] to skombinujcie tak zebym sie dostał
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

no to z pure morning z tą 80-latką bądź latkiem (nie wiemy czy to kobieta tak naprawde) kropniemy kilku, a dokladniej 64 gostków którzy stoją Ci na drodze do studiowania z nami D

tylko musimy skombinować jakąś broń . proca raczej nie wystarczy O ]

[ Dodano: Czw Lip 19, 2007 21:49 ]
p.s. a do tej Szwecji płyniemy to rozumie się, że wpław. To że mieszkam nad morzem nie oznacza że pływam jak Jędrzejczak ziomy ]
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Imperfana »

Jestem jeleniem
Gdybym startowała do Szczecina miałabym już grunt pod stopami i przestałyby mi się wreszcie śnić te cholerne tabelki, a tak muszę czekać na tą całąŁodzię". A przede mną jeszcze 30 sztuk. Gdzie ja miałam głowę na maturze z biologii?
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

nie martw sie o te 30 sztuk . to pryszcz w porownaniu z tym ze moja kolezanka 150 rezerwowa a teraz po II liscie jest 40 ej to dopiero skok jest ]
Trzeba się uzbroić w cierpliwość D
Bądź dobrej myśli Imperfana D
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Imperfana »

Umh, wyjścia za bardzo nie mam Jak sie w tym roku nie dostanę na stomę, to mnie rodzice chyba wyślą do Iraku
Mam nadzieję, że jutro pokażą się trzecie listy z Łodzi i że tym razem będzie już lepiej.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

hahaha . no raczej do Anglii kafelki kłaść muszą mieć z Ciebie jakieś korzyści ] jak jutro się już dowiesz czegoś to daj znać na forum. ja troche pozniej odpisze . bo będę w Szczecinie o Akademik walczyć D
Imperfana
Posty: 225
Rejestracja: 9 lip 2007, o 18:23

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: Imperfana »

Ok, jak tylko sie dowiem to będę się chwalić i wlewać nadzieję w tych, co razem ze mną czekają. Zabrzmiało.
Po dokonaniu wnikliwych oględzin stwierdzam, że 30 nazwisk z leka i ze stomy w Łodzi się powtarza- wśród tych obecnie zakwalifikowanych, rzecz jasna. Niech idą na lekarzy, na lekarzy, wierzę, ze będą wspaniałymi specjalistami, niech idą, noooo.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Studia w Szczecinie

Post autor: ollciaq »

tak niech idą . niech leczą ludzi i zostaną ordynatorami D Życzymy im wszystkiego najlepszego, co nie ]?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości