Studia związane z biologią i chemią

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
karpelek
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2007, o 00:50

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: karpelek »

ała ja się w 100% zgadzam z paolem.Upośledzony jak nazwa wskazuje jest człowiekiem, który nie wie czego chce od życia. Chce żeby wszystko mu bło podane na tacy ot już szybko teraz.Nie ma łatwo.
EWULA
Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2008, o 13:48

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: EWULA »

WITAM WAS SERDECZNIE

JESTEM OD 3 LAT NAUCZYCIELEM BIOLOGI WIEC JEZELI BĘDZIECIE MIELI JAKIEŚ PYTANIA TO BARDZO CHĘTNE WAM NA NIE ODPOWIEM.


i znów trzeba było zmniejszyć- mod
Ostatnio zmieniony 20 cze 2008, o 16:59 przez EWULA, łącznie zmieniany 1 raz.
Izia
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2008, o 18:21

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: Izia »

EWULA, czesc, przeczytallam na forum ,ze jestes naucyzcielem biologii od trzech lat, czy moglabym wiedziec gdzie mozna studiowac ten keirunek prosze o odpowiedz
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: Savok »

Izia, praktycznie na kazdym uniwersytecie.
Dymetrius
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2009, o 06:10

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: Dymetrius »

a jak się studiuje zdrowie publiczne? czy to jest przyszlościowy kierunek? i czy jest na nam duzo fizyki?pomozcie
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: Biochejter »

Dymetrius pisze:a jak się studiuje zdrowie publiczne? czy to jest przyszlościowy kierunek? i czy jest na nam duzo fizyki?pomozcie
Czy dużo fizyki? W życiu nie słyszałem żeby był taki przedmiot czy z nim pokrewny na ZP. Nie masz sie co obawiać, bo nawet jakby go włożyli do programu (paradoksy się zdarzają czasem) to byłaby to zwykła pro forma
Dymetrius
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2009, o 06:10

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: Dymetrius »

a czy to jest przyszłosciowy kierunek? na niektorych forach przeczytalam ze nie a mowiac szczerze wiaze swoje plany z tym kierunkiem.doradzcie plisss
rosey
Posty: 2
Rejestracja: 3 cze 2010, o 16:07

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: rosey »

mam pytanko do Ewuli, czy poleca w ogóle studiowanie samej biologii? i czy z zarobków nauczyciela da sie wyżyć? mnie osobiście bardzo interesuje biologia ale wszyscy mi to odradzają /
marli
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2010, o 15:26

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: marli »

hej wszystkim. jestem w kropce. nie wiem co mam robic. czy isc na studia lekarskie czy na jakies inne. od dziecka marzylam aby zostac lekarzem. jednak teraz zastanawiam sie czy to dobry pomysl. ide teraz do 3 liceum. jestem na profilu biol-chem. nie mam problemow w nauce. chodze do najlepszej szkoly w pulawach i w klasie co do nauki znajduje sie tak po srodku:) wiec jakos sobie radze. od tygodnia chodze dwa razy w tygodniu po 2h na korepetycje z chemii. ale coraz czesciej zastanawiam sie czy na pewno isc na medycyne. boje sie,ze nie dam rady. jestem osoba bardzo rozrywkowa, dusza towarzystwa. a dowiedzialam sie od pani, ktora udziela mi korepetycji,ze jesli decyduje sie na medycyne to musze zapomniec o ukladach kolezenskich i czeka mnie bardzo duzo ciezkiej pracy. dlatego nie wiem co mam robic:( jakie studia jescze mozna wybrac po rozszerzonej biologii i chemii,zeby pozniej pracowac w zawodzie i dobrze zarabiac? nie wiem co mam robic:(
niezdecydowany123
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2010, o 18:54

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: niezdecydowany123 »

tez mialem podobne problemy, ze tu chemia, tu biologia i nie moglem sie zdecydowac. W koncu wybralem ochrone srodowiska na wspirr i jak na razie jestem bardzo zadowolony - szkola moze mniej znana (w falentach pod warszawa) i nie w samej warszawie, ale dobra kadra i przede wszystkim mozna sie czegos nauczyc. a z dobrymi checiami i glowa naladowana wiedza prace na pewno znajde, przynajmniej znajmoi ze starszych lat nie mieli z tym problemu
ElArbol
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2010, o 11:06

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: ElArbol »

ja tam nie wiem po co pchać się na medycynę albo do szkoły, skoro wiadomo, że zarobki są tam żadne. Chcecie trafić na ulicę i dołączyć do grona innych strajkujących i sfrustrowanych? Ja sobie takie własnie pytanie zadałam i teraz studiuję też we wspomnianej wspirr w Falentach. Robię ochronę środowiska, po której zrobię sobie jeszcze dodatkowe uprawnienienia doradcy ds.ochrony środowiska i znajdę pracę bez problemu.
Na serio, sprawdzcie sobie tą szkołę i nie zastanawiajcie się długo.
kaszmiress
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2010, o 15:11

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: kaszmiress »

Ok chciałem się czegoś dowiedzieć o tej szkole ale z opinii studentów, a nie ze strony internetowejchodzi mi przede wszystkim o poziom wykładów, ale też o atmosferę studiowania. Ale szczerze
ElArbol
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2010, o 11:06

Re: Studia związane z biologią i chemią

Post autor: ElArbol »

Co chcesz wiedzieć Kaszmiress? Poziom wykładów jest wysoki, przychodzą do nas specjaliści z róznych dziedzin, z dużych uczelni, praktycy i pasjonaci. Króluje indywidualne podejście do studenta, bo masz niewiele ludzi na roku. Towarzystwo jest ok, wymieniamy się materiałami, sa one też dostępne na stronie. Czesne to tylko 370 zł, a jak zdążysz, to może wpisowego nie zapłacisz. Albo jak jesteś po 30-tce. Bo studenci są w róźnym wieku i to też jest ok. Jeszcze jakies pytania?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości