studiowac biologie??

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
tensorowy
Posty: 17
Rejestracja: 14 lip 2006, o 22:37

Re: studiowac biologie??

Post autor: tensorowy »

no tak tylko trzeba lubić genetykę względnie biochemię lub mikrobiologię teraz to chwytliwe kierunki - problem staje się wtedy kiedy ktoś uważa genetykę za sprawę nudą i nieciekawą (niekażdy musi to lubieć) a woli bawić się obliczeniami fizycznymi i symulacjami w biologii to wtedy jest mały problem - niestety obecnie nie jest to za bardzo chwytliwy kierunek pracy w tym kraju - symulant komputeorwy. Wiec jakie kierunek dla biofizyka ? hmm gnębienie studentów pierwszego roku z biofizyki hehe ? ale to dopiero od przyszłego roku heheh

a co do genetyków czy mikrobiologów u nas bardzo szybko, nawet jeszcze w czasie studiów pracowali a co zrobić z biofizykiem, który umie tylko siedziec przy komputerze i symulować i liczyć dziwne obliczenia albo bawić się w matematykę dyskretną polaną L-systeami

i nie wiem czemu mam alergię na genetykę bynajmniej nie jest to spowodowane egzaminami
Hanta
Posty: 81
Rejestracja: 9 lip 2006, o 02:45

Re: studiowac biologie??

Post autor: Hanta »

tensorowy jaki z tego morał?
-nie zajmować się biofizyką!

zartuję oczywiście jak najbardziej się zajmować, o ile to jest faktycznie to, co was kręci. Co do twojej pracy będę zaciskać kciukasy! Daj sobie jeszcze trochę czasu to na pewno coś się znajdzie. Mam znajomego, który zrezygnował z bochemii na rzecz . ornitologii.
I całkiem niezle na tym wyszedł
anulinka
Posty: 38
Rejestracja: 26 lut 2007, o 17:27

Re: studiowac biologie??

Post autor: anulinka »

tylko trzeba lubić genetykę względnie biochemię lub mikrobiologię teraz to chwytliwegtkierunki

mam pytanie- gdzie konkretnie mozna znalezc prace majac specjalizacje:mikrobiologia?:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości