studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Frr

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: Frr »

odloot pisze:Potrzebuje szybkiej odpowiedzi na dosc - wydawaloby sie - banalne pytanie. Czy mozna uzyskac mgr na dwoch kierunkach?
Mozesz zrobic nawet na 10 kierunkach MGRa, oczywiscie jak masz tyle czasu.
Irenka
Posty: 9
Rejestracja: 31 sie 2006, o 10:18

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: Irenka »

Żeby studiować drugi kierunek dziennie, potrzebna jest zgoda dziekana. Na niektorych uczelniach, po uzyskaniu tytułu mgra nie ma możliwości podjęcia innych studiów dziennych.
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: MiRACiDiUM »

A wie ktoś może, czy jest możliwe studiowanie jednego kierunku, ale realizowanie dwóch specjalności? Przypuśćmy biologia środowiskowa i biotechnologia drobnoustrojów i roślin.
Katarinez

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: Katarinez »

a czy zgoda dziekana jest potrzebna jeśli drugi kierunek zaczynam w trybie zaocznym?
Hanta
Posty: 81
Rejestracja: 9 lip 2006, o 02:45

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: Hanta »

MiRACiDiUM pisze:A wie ktoś może, czy jest możliwe studiowanie jednego kierunku, ale realizowanie dwóch specjalności? Przypuśćmy biologia środowiskowa i biotechnologia drobnoustrojów i roślin.
zwykle tak, chociaz czasem jeśli specjalności są podobne uczelnia moze wprowadzić ograniczenia tak ze trzeba po prostu pytac w konkretnych przypadkach
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: muppet »

a co do tego ma biologia
anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: anik »

Mam kolegę, który studiuje dziennie jednocześnie prawo i politologię i jakoś daje sobie radę. Co prawda zawsze ma jakieś poprawki, ma bardzo mało wolnego czasu i zdarza mu się, że ma 2 egzaminy w tym samym czasie, ale dla chcącego nic trudnego

[ Dodano: Wto Wrz 12, 2006 13:04 ]
muppet, spokojnie, nie irytuj się tak, bo to niezdrowe
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: muppet »

spoko - ja sie nie denerwuję - nerwy do konserwy Tylko sie dziwię, że na forum biologów ludzie pytają o prawo i historię .
Karola

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: Karola »

Dzięki serdeczne anika)A jeŻeli chodzi o uwagę muppeta to spójrz na inne pytania i czy nie ma w nich wzmianki o kierunkach innych niŻdla biologa"?Dobrz, Że są jeszcze ludzie którezy pomagają)
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: muppet »

Przepraszam, nie chciałam nikogo urazic. Po prostu mysle, ze na innych forach uzyskalabys wiecej interesujących Cie informacji. Tyle
Karola

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: Karola »

Nie mam Żalu muppet, to prawda mogłam wcześniej pomyślec :-D Pozdrawiam jesteście ok :idea:
Sil
Posty: 244
Rejestracja: 12 sty 2006, o 19:37

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: Sil »

Karola pisze:Czy bierze się pod wzgląd maturę czy wyniki z 1 roku studiów historzycznych?
Zależy od tego gdzie studiujesz i gdzie studiować zamierzasz. Na niektórych uczelniach można dostać się na drugi kierunek na podstawie wyników z pierwszego. warunkiem jest zwykle odpowiednio wysoka średnia. Trzeba pytać na uczelni
Karola

Re: studiowanie jednocześnie na dwóch kierunkach

Post autor: Karola »

Sprawdziłam w regulaminie Uniwerku, ale i tak dzięks za odp :-D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości