Studniówki. (MM)

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Subby
Posty: 110
Rejestracja: 28 lip 2014, o 00:18

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Subby »

Pozory mylą
DonaBasia
Posty: 319
Rejestracja: 22 lip 2013, o 19:59

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: DonaBasia »

-MatMati- pisze:Może i tak ale z tego można było na pierwszy rzut oka to wywnioskować
E tam akurat na studniówce dużo ludzi ma kija w doopie, a alkohol sprawia, że kij trochę mniej sztywny, serca cieplejsze i języki swobodniejsze. Ale to nie oznacza, że trzeba się upijać jak świnia i leżeć pod stołem przez pół imprezy. Jak ktoś chce pić, niech pije. Jak nie, to nie. Nie wiem, po co ta krucjata na alkohol.
pawelsl
Posty: 307
Rejestracja: 11 maja 2014, o 13:25

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: pawelsl »

To prawda, od upijania się i leżenia pod stołem są nauczyciele.
W końcu to jest ten moment, kiedy powstają legendy na lata, a co to za legenda o odchodzącym uczniu.
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: oogmeeway »

Studniówka bez alkoholu to jak matura z biologii bez zadania z oddychania komórkowego.
Jardir
Posty: 95
Rejestracja: 12 lut 2014, o 21:13

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Jardir »

oogmeeway pisze:Studniówka bez alkoholu to jak matura z biologii bez zadania z oddychania komórkowego.
Hahahaha Jesli o mnie chodzi to moglbym miec mature z biologii z samego metabolizmu
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Mårran »

Ja studniówkę miałam niedługo po 18tce i byłam dopiero początkująca, jeżeli chodzi o alkohol (przed 18 nie piłam), więc się mocno oszczędzałam na studniówce, żeby nie było kompromitujących zdjęć itp.
Pani Buka
Castellano
Posty: 251
Rejestracja: 20 lip 2014, o 17:02

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Castellano »

M&#xE5rran pisze:650 zł Oo W życiu bym nie polazła
Spoko, płaciłam ponad 700, a w trakcie przygotowań wynikły jeszcze dodatkowe koszty.
Generalnie wszystko na mojej studniówce było beznadziejne - nie wiem, czy cokolwiek mi się podobało (i nie ja jedna mam taką opinię), a i tak świetnie się bawiłam, bo w gronie fajnych osób. WARTO BYŁO PÓJŚĆ.
Wyluzujcie trochę, swoją studniówkę ma się raz jedyny, jaka by nie była, trzeba się dobrze bawić, a nie narzekać. Po ile wy macie lat, 60? W ogóle napiszcie, że ten cały bal jest zły, bo odciąga maturzystów od nauki
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: lith »

ten bal jest zły bo odciąga maturzystów od nauki -.-
patrykgym
Posty: 78
Rejestracja: 9 lis 2013, o 21:35

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: patrykgym »

I do tego jeszcze DEMORALIZUJE ! Któż to pomyślał, żeby na studniówce uczniowie spożywali napoje alkoholowe oraz poznawali nowe osoby (mam na myśli partnerów swoich znajomych).
Mati mogłeś na policje zadzwonić ! A tak naprawdę strzelić sobie na szybko jakąś setę, załapać jakąś koleżankę, która również przyszła sama za . i ruszyć do tańca. A kto wie co by się działo po studniówce (if you know what i mean). Byś wtedy może bardziej otworzył się na kontakty międzyludzkie. I przestał narzekać jak stary dziad. Za komuny było lepiej". Więcej luzu w życiu.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Korczaszko »

Kacperek pisze:Czyli powinna też odbywać się na sali gimnastycznej, bo przecież to bal szkolny, tym samym 18 latek, czuje się jak 12 na komersie w szkole podstawowej
Ja miałam w szkole i nie czułam się jak 12latek ogólnie to uczniowie woleli mieć w szkole.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: lith »

Też miałem na sali gimnastycznej. Nie u siebie w szkole, ale na sali.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Korczaszko »

Teraz dopiero przeczytałam cały wątek. 700zł -.- Nie pamiętam ile było u mnie, ale np. bal absolutoryjny kosztował 90 albo 110zł od osoby (nie pamiętam dokładnie - bal był w marcu zeszłego roku we Wrocławiu, nie wiem gdzie wy mieszkacie i w jakich pałacach macie imprezy ).
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: randomlogin »

No to moja studniowka kosztowala 180/os (z wliczonym oficjalnym korkowym, tak co do drugiego tematu) i tez mi sie podane niektore kwoty (500+?!) w glowie nie mieszcza. Zalozylbym, ze kwestia inne czasy, ale wlasniw - bal absolutoryjny, pare miesiecy temu. 250zl/os (tez wliczone korkowe, nie wiem Mati jak wyobrazasz sobie tego typu impreze bez tego). Nie w palacu wprawdzie, tylko na zamku. Co czyni podawane tu kwoty tym kosmiczniejszymi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości