Studniówki. (MM)

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Mårran »

My też mieliśmy bal absolwenta w podobnej cenie, a było wszystko. Mogło być taniej, ale wybraliśmy opcję z darmowym alkoholem przez całą noc. Nie wiem, co trzeba brać, żeby wyszło 700zł za osobę Oo Jeśli jakieś miejsce tyle chce, to cholerne zdzierstwo i trzeba stamtąd się jak najszybciej ulotnić.
Pani Buka
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: randomlogin »

U nas wersja z alko byla niewiele drozsza, ale w oczywisty sposob ograniczala wybor - wiec uznalismy, ze niech kazdy przyniesie co lubi. Jako gratis moglem dzieki temu sprobowac piwa uwarzonego przez faceta jednej z kolezanek, i wina innego. To z kolei bym stracil, gdyby sie osob z zewnatrz nie dalo zaprosic.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Mårran »

Och, to my tak fajnie nie mielismy Ale za to ja dzieki osobie towarzyszacej wytanczylam sie jak nigdy dotad

Pani Buka
Amimizuno
Posty: 59
Rejestracja: 8 lip 2014, o 11:00

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Amimizuno »

Mati, kiedyś też miałam takie podejście jak Ty, serio. Nie powiem, że w tym względzie studniówka odmieniła moje życie, ale szczerze jako poprawkowicz żałuje że nie mam jej raz jeszcze Może się człowiek z wiekiem robi bardziej sentymentalny a może po prostu do reszty durnieje Alkohol pod stołem był, ale nie skorzystałam. Czy teraz żałuje? Może trochę tak, bo partner do tańca się nie rwał, a jakbym strzeliła setkę to miałabym większą śmiałość w tzw. kółeczku Osoby towarzyszące to jak najbardziej fajna sprawa, jak się chce można poznać dużo fajnych ludzi, a może nawet swoje 0,7 Wydaje mi się, że ani brak trunków wysokoprocentowych ani brak ludzi z zewnątrz nie obniżyłby poziomu kreatywności maturzystów i działyby się inne szalone, mało poprawne rzeczy Choć może nauczyciel od przysposobienia obronnego nie tańczyłby z głośnikiem na sali.a tak jest co wspominać
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Korczaszko »

U nas było ok 100zł od osoby. Alkohol przynosiliśmy własny, a na miejscu można było dokupić po cenach zbliżonych do sklepowych.
My nie mieliśmy w zamku tylko w restauracji w zoo (tak samo jak półmetek). Jedzenie takie sobie, nie było nadmiaru, ale się najadłam. Dla mnie spoko. Za parę wychodziło 200zł i wolałam, żeby było taniej, bo i tak miejsce i żarcie to sprawa drugorzędna.

mowa o balu absolutoryjnym, studniówki tak dobrze nie pamiętam (poza tym to by była cena z zamierzchłych czasów )
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Erick »

U nas ok. 200 + 100 za osobę towarzyszącą. Alkohol się pojawił, gdy już było po polonezach i część nauczycieli się zmyła. Nikt się nie schlał jakoś specjalnie, było przyjemnie, zabawa trwała do samego rana. Miłe wspomnienia.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: lith »

Chyba, że niektórzy tuaj licza koszty łacznie z sukienką, fryzjerem, kosmetyczką tid. i tam sobie kosztów nastukali. Bo Rzeczywiście niektóre kwoty powalają U siebie nie pamiętam ile było, ale pewnie coś z przedziału 100-200zł/os Połowinki na studiach nie pamiętam, gdzieś chodzi mi po głowie 210-240 z pokojem, a przynajmniej chyba ten rząd wielkości
Jardir
Posty: 95
Rejestracja: 12 lut 2014, o 21:13

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Jardir »

Jakie macie pomysły na czołówke studniowki? U nas z klasy panny wymyslily zeby pariodowac nauczycieli, co sie mi i paru kolegom nie spodobalo i wielki żal i obraza majestatu Ale problemy maja.
Castellano
Posty: 251
Rejestracja: 20 lip 2014, o 17:02

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Castellano »

lith pisze:Chyba, że niektórzy tuaj licza koszty łacznie z sukienką, fryzjerem, kosmetyczką tid. i tam sobie kosztów nastukali. Bo Rzeczywiście niektóre kwoty powalają
Ta, dobrze by było w to 700 zł (plus dodatkowe koszty) wliczyłam tylko osobę towarzyszącą.
W jakim pałacu pytacie? Na sali gimnastycznej. Cała ta kosmiczna suma poszła na dekoracje (trochę ładne trochę brzydkie) + projektanta. Ot, co.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Korczaszko »

Ciekawe jak rośnie budżet szkoły po takiej studniówce

My sobie sami przystrajaliśmy, 2 dni bez lekcji spędzone na dmuchaniu balonów itp. Przy czym stoły mieliśmy w swoich klasach i każda klasa sama wymyślała styl i ozdoby Przygotowania były fajniejsze niż sama impreza.
Awatar użytkownika
droup
Posty: 58
Rejestracja: 25 gru 2013, o 17:58

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: droup »

U nas myślę, że dosyć standardowo - 400 zł za parę. Zabawa była świetna, więc jak najbardziej nie żałuję.

Ja sama poszłam z osobą towarzyszącą, jak większość dziewczyn, i nie widzę w tym nic złego. W liceach na ogół na 30 os. w klasie jest ok. 10 chłopaków (oprócz mat-fiz, ale w reszcie czasem nawet tylu nie ma), więc reszta dziewczyn byłaby skazana na zabawę w kółeczku. A tak to można się było wyszaleć i z partnerem, i oczywiście z kolegami z klasy.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Trzyszcz »

Castellano, Trzeba było w dupe projektanta kopnąć
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: lith »

[at]
Lepiej się zastanówmy jakby tu się na projektantów studniówek załapać
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości