Studniówki. (MM)

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: oogmeeway »

Aksolotl pisze:Przeczytałam miałam gdzieś to, że dyrektor tańczył obok, szalałam nago o_O
Chciałbym to zobaczyć. Nawet mogłoby być bez tego dyrektora
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Mårran »

Jak się bawić, to bawić, yolo
Pani Buka
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: makebelieve »

Aksolotl, oogmeeway, no na pewno, aż tak nawalona nie byłam hahahahah Akurat mój kochany pan dyrektor jest gorszy od gestapo, jak przechodzi korytarzem i się nie wstanie i nie ukłoni jemu w pas to będzie stał i tłumaczył, że kochanemu panu dyrektorowi trzeba się kłaniać i mówić dzień dobry
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: randomlogin »

O lol, to u nas by sie duzo musial natlumaczyc. Czasu by biedny nie mial na nic innego.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Mårran »

Facet najwyraźniej ma problemy z podnoszeniem sobie samooceny
Pani Buka
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: makebelieve »

No koleś faktycznie uważa się za bóstwo, w sumie jedyne na czym mu zależy jeśli chodzi o szkołę to o prestiż, nawet dzisiaj na apelu chwalił się, że był w urzędzie na jakiejś radzie czy coś i taki był dumny jak urzędnicy chwalili naszego poloneza studniówkowego Dzisiaj zawiesili na korytarzu obraz naszej patronki, więc tylko wyczekiwać kiedy pojawi się jego cudowny portret na ścianielt/3
Co do kłaniania się jemu to mi się już nawet nie chce jego wysłuchiwać, więc podnoszę tyłek i spokój.
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Alra »

Potwierdzam, ów pan dyr to ciekawa postać. Pamiętam, jak mnie kiedyś ostro opieprzył, że kultury nie mam, bo weszłam do sali jako dyżurna z ogłoszeniem i przerwałam mu dyktowanie zadanka ^^.
Ale pomijając takowe dziwadła, to za jego rządów szkoła bardzo się rozwinęła. Poza tym znajomi, którzy mieli jakieś problemy podkreślają, że twardo stawał w ich obronie i są mu za to wdzięczni.
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: makebelieve »

Alra, to on potrafi być ludzki?
Nie no, o uczniów on dba, na studniówce wyprosił mnie z koleżanką z palarni bo nie chciał pozwolić aby takie piękne dziewczyny z jego szkoły niszczyły sobie zdrowie D
Ponoć był zły, że ciągle palarnia zajęta bo sam chciał sobie zapalić w spokoju Ale za to wicedyrektorce nie przeszkadzaliśmy i paliła obok nas.
Kurcze, moja przyjaciółka ma jutro studniówkę, tak jej zazdroszczę Ja powinnam mieć jeszcze minimum 2 studniówki żebym czuła się spełniona ^^
Awatar użytkownika
Alra
Posty: 482
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 19:20

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Alra »

Makebelieve, za to na studiach palenie już nikomu nie przeszkadza - u mnie może 1/3 roku pali, nawet popielnice pod zakładami specjalnie poustawiali .
Będą potem jeszcze inne wielkie imprezy .
pollyanna
Posty: 71
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 12:23

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: pollyanna »

Alra pisze:Potwierdzam, ów pan dyr to ciekawa postać. Pamiętam, jak mnie kiedyś ostro opieprzył, że kultury nie mam, bo weszłam do sali jako dyżurna z ogłoszeniem i przerwałam mu dyktowanie zadanka ^^.
Ale pomijając takowe dziwadła, to za jego rządów szkoła bardzo się rozwinęła. Poza tym znajomi, którzy mieli jakieś problemy podkreślają, że twardo stawał w ich obronie i są mu za to wdzięczni.

Z tego, co wiem, to dzięki jego urzędowaniu ta szkoła tak awansowała. Pamiętam artykuł sprzed kilku lat, w którym komentował ranking. Kopalnia beki
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: makebelieve »

pollyanna, no tak, to akurat jest prawda, że poziom i w ogóle wszystko jest wyższe jak pan B. rządzi ^^
Szkoda, że artykuł sprzed kilku lat, chętnie bym poczytała
pollyanna
Posty: 71
Rejestracja: 10 kwie 2014, o 12:23

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: pollyanna »

No dzis już nie jestem w stanie znalezc tego artykułu.
A wracając do tematu studniówek to w innym lo w naszym mieście (też ciekawa dyrekcja) uczniowie na studniówkach bawili się bez partnerów (przynajmniej za moich czasów tak było, nie wiem, jak teraz) i moja nauczycielka (która uczyła też w tamtej szkole), mówiła, że ich studniówki są lepsze, takie luźniejsze.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Studniówki. (MM)

Post autor: Mårran »

Nie wiem, ale ja wolałabym chodzić do mniej elytarnego liceum i nie musieć się kłaniać dyrektorowi
Pani Buka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości