Study buddy

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: Study buddy

Post autor: jarauto »

najlepszy wątek ever
Mesjasz mistrz:!:
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Study buddy

Post autor: Stalowy »

Cześć Miśki

Pół roku mnie nie ma a widzę, że Wy nadal na tę samą mańkę.

Study buddy to dobra rzecz, mnie samemu strasznie brakowało motywacji przed maturą i bez bata się nie obyło. Ach. Te blizny będą mi towarzyszyć do końca życia

Nic na siłę. Napieranie 10-12 godzin na dzień jest możliwe albo na dragach albo dzień przed egzaminem, jeżeli naprawdę do tej pory mało co się zrobiło. Nawet teraz, 2-3 godziny solidnej nauki całkowicie wystarczą so stay cool.

Zdaję sobie też świetnie sprawę z tego, że czasem po prostu ciężko się zająć czymś innym, bo ciąży nad Tobą fatum tego, że mogłabyś w tym czasie się uczyć. Najważniejsze to dać się przekonać komuś (albo samemu sobie), że to naprawdę nic nie zmienia Ileż można się uczyć dziennie o zwyczajach obiadowych gąbek i rozmnażaniu bezpłciowym rozwielitki żółtobrunatnej?

Staraj się trzymać typowo-maturalnych zagadnień, odrzucać wszystkie zbędne pierdoły i te 2-3 godziny naprawdę będą OK

Poszdrawiam czule!
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Study buddy

Post autor: Lektom »

Mesjasz, stawiam ci piwo
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości