ŚUM, a akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Limonkaa
Posty: 123
Rejestracja: 27 cze 2011, o 15:25

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Limonkaa »

pakosia2104, a jak wygląda rozkład kosztów?P
pakosia2104
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 21:31

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: pakosia2104 »

wiem że ogólnie jest 330/350zł na głowę, ja też jeszcze nie ogarniam tego wszystkiego
a we dwie około 450zł podobno, nie jestem pewna
No właśnie jutro się wszystkiego dowiemy!
A byłabyś chętna?
Awatar użytkownika
Adrianisty
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2009, o 09:00

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Adrianisty »

A takie może głupie pytanie: w tym domu studenta mogę sobie normalnie mieszkać też weekend? Bo mi się nie będzie chciało co tydzień jeździć do domu, a słyszałem o internatach z których na weekend wyganiają
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: henryka »

Hahaha Rozbawiłeś mnie Oczywiście, że można mieszkać w weekend, raczej mało jest osób, które co tydzień wracają do domu.
Awatar użytkownika
Adrianisty
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2009, o 09:00

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Adrianisty »

Dlatego zaznaczyłem, ze może głupie:) To dobrze, bo po dwóch dniach pobytu nie chcę mi się wracać.
Awatar użytkownika
Turmalina
Posty: 144
Rejestracja: 16 gru 2010, o 17:41

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Turmalina »

Słuchajcie czy Wam też podczas kwaterowania zabrali dowód osobisty A jeśli tak, to może orientujecie się po co im on jest? Bo to dla mnie jest dziwna sprawa. /
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: billie j. »

Zawsze zabierają DO do kwaterowania, bo muszą Cię czasowo zameldować. Oddadzą mniej więcej po tygodniu
Awatar użytkownika
Turmalina
Posty: 144
Rejestracja: 16 gru 2010, o 17:41

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Turmalina »

Aaa, dzięki bardzo za odpowiedź Bo mama mnie już straszy, że jeszcze ktoś jakiś kredyt na mnie zaciągnie ^^
Awatar użytkownika
Adrianisty
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2009, o 09:00

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Adrianisty »

Mi dowodu nie zabrali, tej kartki o pobyt tymczasowy chyba też nie, a mimo to mieszkam w akademiku. Powinienem im to jednak zanieść?
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: billie j. »

A wszedłeś w ogóle do administracji? Czy zabrałeś tylko kartę mieszkańca i pobiegłeś do pokoju? Myślę, że powinieneś się tam udać bo oni wszystkich meldują. Więc pewnie prędzej czy później będziesz się musiał pofatygować
Awatar użytkownika
Adrianisty
Posty: 83
Rejestracja: 23 cze 2009, o 09:00

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Adrianisty »

Oczywiście że byłem w administracji, podpisać te papierki. Ale wszystko miałem w teczce, a że nic nie mówili o tej kartce to i ja po 5 godzinach w kolejce o niej nie pomyślałem
Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Mikolai »

Można podanie o akademik wysłać pocztą? Na karcie nie widzę miejsca, w którym można by zaznaczyć preferowany pokój (dwójka czy trójka). Robi się to w ogóle? Jeśli tak, to kiedy?
Limonkaa
Posty: 123
Rejestracja: 27 cze 2011, o 15:25

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Limonkaa »

Taką możliwość będziesz miał na zakwaterowaniu, zwykle to się odbywa pod koniec września Pierwszorocznym zwykle się przypisuje trójkę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości