ŚUM, a akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Mikolai
Posty: 337
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 10:35

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Mikolai »

Czyli nawet jeśli bym teraz aplikował o miejsce w akademiku, to szans na wybranie dwójki nie ma?
Limonkaa
Posty: 123
Rejestracja: 27 cze 2011, o 15:25

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Limonkaa »

No niestety, generalnie to rada mieszkańców przydziela te miejsca,chyba że jakbyś dobrze ich zagadał
frankusienka
Posty: 26
Rejestracja: 8 maja 2012, o 19:46

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: frankusienka »

skąd mam wiedzieć czy jestem w DS1 czy DS2? Pani mi powiedziała przy składaniu wniosków, że dostałam trójkę i to wszystko.
david1093
Posty: 54
Rejestracja: 30 cze 2012, o 22:29

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: david1093 »

Jak to jest ze odrazu przy wniosku ci powiedziala ze dostalas trojke? Ja skladalem podanie na farmie SUM to nawet jeszcze nie wiem czy dostane akademik.Jak to jest?
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Izuzet »

Ja w poniedziałek jadę zawieźć dokumenty na lekarsko-dentystyczny, ktoś orientuje się, czy od razu muszę wieźć wniosek o akademik? Jeszcze nie wiem, czy nie przyjmą mnie na lekarski, więc może lepiej takiego wniosku nie dostarczać? Ktoś się w tym orientuje?

I jak to jest z tymi akademikami, nie można sobie wybrać z iloma osobami chcę zamieszkać? Naprawdę?! I czytałam o tym dochodzie, naprawdę tego nie sprawdzają? Mam dleko do domu, bo aż 390 km, istnieje szansa, że nie będę bezdomna?
frankusienka
Posty: 26
Rejestracja: 8 maja 2012, o 19:46

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: frankusienka »

Spytałam kiedy dostaje się odpowiedź, a pani mi na to, że jest mi przyznany pokój 3osobowy, bo są miejsce. Tylko nie wiem czy DS1 czy 2? a składanie podań o akademik jest do końca sierpnia, ale liczy się kolejność, więc złóż teraz, skoro jesteś przyjęta. Jak się przeniesiesz na inny kierunek to chyba nie ma znaczenia
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Izuzet »

frankusienka dostanę akademik w Zabrzu, a dadzą mnie na leka do Katowic i cóż zrobić w takiej sytuacji?
Limonkaa
Posty: 123
Rejestracja: 27 cze 2011, o 15:25

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Limonkaa »

frankusienka pisze:skąd mam wiedzieć czy jestem w DS1 czy DS2? Pani mi powiedziała przy składaniu wniosków, że dostałam trójkę i to wszystko.
dowiesz się we wrześniu, nie bądź taka w gorącej wodzią kąpana ^^
Wiem, że to stres etc. A jeżeli chodzi o miejsca to są cały rok miejsca. Także bez obaw
mlynekt
Posty: 108
Rejestracja: 2 sie 2010, o 18:11

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: mlynekt »

Za bardzo mieszacie miedzy Kato a Zabrzem ja tam wiem komu o ktory chodzi ale wy raczej sie nie lapiecie w tym i powstaja dziwne informacje
wiec polecam wam pisac sobie o ktory wam chodzi


Na gorze sa watki dotyczace wlasnie mieszkan i akademikow i nawet rozdzielone pomiedzy Kato a Zabrzem
polecam tam zajrzec
tutaj jest link jakby ktos nie zauwazyl do watku z Zabrza i tam jest kilka tematow dotyczacych stricte akademika w Zabrzu
zyzinka
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2012, o 21:50

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: zyzinka »

Ja w ogóle mam pytanie:

Skąd wziąć druk wniosku na Ligotę, bo za chiny nigdzie nie mogę znaleźć takiego.
Błagam o odpowiedź
sineanoj32
Posty: 17
Rejestracja: 9 sie 2012, o 17:23

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: sineanoj32 »

Można też dostać w punkcie ksero (DS2 - tam gdzie administracja, gdzie wniosek się składa) za jakieś 8gr.
zyzinka
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2012, o 21:50

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: zyzinka »

Dzięki, już myślałam, że nigdzie tego nie znajdę
Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Convallaria »

i co dostaliście akademik? i jesli znacze decyzje, to podpowiedzcie mi gdzie zadzwonic?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości