ŚUM, a akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: MaOaM »

podobno nie ma w nich miejsc /
Mayaa
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 15:35

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Mayaa »

billie j. pisze:
Po zakwaterowaniu zgłosisz się do magazynu pościeli już w akademiku, w którym będziesz mieszkać i odbierzesz komplet pościeli
Dzieki
Co najlepiej zabrac ze soba do akademika, zeby jakos dac sobie rade?
emi_emi
Posty: 61
Rejestracja: 1 lip 2011, o 07:54

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: emi_emi »

dobry humor i mocną głowę
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: billie j. »

Dobrze powiedziane
Warto wiedzieć, że w pokojach nie ma np. lodówek, czajników czy małych lampek, więc w to na pewno warto się zaopatrzyć. A co poza tym, chyba wyjdzie w praniu, bo każdy ma inne potrzeby.
Ale w akademiku naprawdę da się żyć
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Rafau »

A jak wyglada sprawa odbierania poczty?
Cola123
Posty: 11
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 08:16

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Cola123 »

Ej powiedzcie mi jeszcze czy to bhp to jest dla kazdego kierunku o tej samej porze i tego samego dnia? Bo ja nie wiem skad mam to wiedziec xd
Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Convallaria »

do mnie przyszedł list i tam pisało wszystko
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Karolajn18 »

Chciałabym złożyć wniosek o miejsce w akademiku, ale nie wiem jak to zrobić / znalazłam na stronie uczelni wniosek, ale nie wiem co dalej z tym zrobić, zanieść do dziekanatu osobiście? Czy może można to jakoś załatwić przez internet?
emi_emi
Posty: 61
Rejestracja: 1 lip 2011, o 07:54

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: emi_emi »

Niestety wnioski składa się osobiście. Ja złożyłam dzień po terminie, bo po terminie się dostałam i pani przyjmująca wniosek zrobiła duże oczy, ale mimo wszystko dostałam miejsce, może dlatego, że jestem z daleka.

28 września jest Śląska Noc Naukowców- jakieś pokazy i różne eventy, podobno też w okolicach uczelni. Także kochani pierwszoroczni bezdomni, którzy nie mają co z sobą zrobić po szkoleniu BHP do soboty czyli kwaterowania w akademikach, można chyba się tam poplątać i zabić czas w razie czego.
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Karolajn18 »

Ech, no szkoda, ze osobiscie, bo w zabrzu moge byc najwyzej we wtorek / ale mam nadzieje, ze jednak znajde jakies mieszkanko
Miśka93
Posty: 25
Rejestracja: 4 lip 2012, o 11:47

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Miśka93 »

Rafau pisze:A jak wyglada sprawa odbierania poczty?

też właśnie jestem ciekawa
mlynekt
Posty: 108
Rejestracja: 2 sie 2010, o 18:11

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: mlynekt »

Mi&#x15Bka93 pisze:
Rafau pisze:A jak wyglada sprawa odbierania poczty?

też właśnie jestem ciekawa

No normalnie, podajesz adres akademika (najlepiej z nr pokoju) listonosz przynosi zostawia na portierni i potem jesli cie znaja to ci dadza albo wywiesza kartke z nazwiskiem czy nr pokoju ze jest poczta i tyle (listy,paczki,awizo itp) ale chyba z kurierem to juz inna sprawa gdybys chcial placic przy odbiorze
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Rafau »

mlynekt pisze:
Mi&#x15Bka93 pisze:
Rafau pisze:A jak wyglada sprawa odbierania poczty?

też właśnie jestem ciekawa

No normalnie, podajesz adres akademika (najlepiej z nr pokoju) listonosz przynosi zostawia na portierni i potem jesli cie znaja to ci dadza albo wywiesza kartke z nazwiskiem czy nr pokoju ze jest poczta i tyle (listy,paczki,awizo itp) ale chyba z kurierem to juz inna sprawa gdybys chcial placic przy odbiorze
Dzieki wielkie, dokladnie o to mi chodzilo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości