ŚUM, a akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dominika55
Posty: 90
Rejestracja: 27 lip 2011, o 20:46

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: dominika55 »

Dzwoniłam do akademików i wiedzą już kto dostał miejsce a kto nie. Ja miałam być w DS3/4 ale przerzucili mnie do DS1/2 i podobno są już wole tylko 3 osobowe.
Echoo
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 09:57

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Echoo »

Ahaa, ja dzwoniłem dzisiaj i powiedzieli mi, że dopiero 22 będzie lista s
dominika55
Posty: 90
Rejestracja: 27 lip 2011, o 20:46

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: dominika55 »

Mnie też tak powiedzieli więc spytałam tylko o siebie czy mam miejsce i mi wtedy powiedzieli.
baksik202
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2011, o 16:45

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: baksik202 »

podobno studenci 1roku mają prawo tylko do pokojów 3 osobowych
dominika55
Posty: 90
Rejestracja: 27 lip 2011, o 20:46

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: dominika55 »

Nie, bo jak początkiem lipca byłam w Ds1 to pani mnie pytała czy chcę sobie zarezerwować dwojkę bo ma pare wolnych miejsc a ja głupia stwierdziłam że wole DS3/4, którego nie dostałam
baksik202
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2011, o 16:45

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: baksik202 »

ja też nie dostałam ds3 / a 3ka w zwykłym akademiku mnie przeraża
dominika55
Posty: 90
Rejestracja: 27 lip 2011, o 20:46

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: dominika55 »

Mnie właśnie też przeraża. tak nie ma nawet biurek podobno. jest możliwość, że dwie osoby biorą 3 i rozkladają koszty za 3 pomiędzy sobą ale nie wiem czy w tym roku to przejdzie. Pisałby się ktoś na taką próbę? W ogóle może byłoby dobrze dobrać się do tych pokoiczków żeby mieć ludzi ze swojego kierunku, co myślicie?
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: billie j. »

Trójki wcale nie są takie złe! Ja mieszkałam 3 lata w trójce i muszę stwierdzić że miało to jeden wielki plus. Jest więcej przestrzeni niż w klaustrofobicznych dwójkach
Limonkaa
Posty: 123
Rejestracja: 27 cze 2011, o 15:25

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Limonkaa »

Witam, ma ktoś informacje jak wygląda DS 3? No bo chyba właśnie tam mnie skierują
marytm
Posty: 88
Rejestracja: 25 lip 2011, o 14:26

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: marytm »

a tak juz bardziej konkretnie to:
gdzie sie suszy pranie w akademiku? bo czytalam o pralniach, ale jakies suszarnie czy cos istnieje? czy jak sobie radzicie?

bardzo ciezko jest sie pogodzic w 3 osoby w 1 pokoju?
Awatar użytkownika
Turmalina
Posty: 144
Rejestracja: 16 gru 2010, o 17:41

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Turmalina »

Też dostałam akademik i na razie wiem, tylko tyle, że 28 września jest zakwaterowanie D
Awatar użytkownika
henryka
Posty: 177
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:18

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: henryka »

Limonkaa pisze:Witam, ma ktoś informacje jak wygląda DS 3? No bo chyba właśnie tam mnie skierują
DS3 wygląda tak, że masz spory pokój z aneksem kuchennym i łazienka jest zaraz przy pokoju, jej wygląd zależy od standardu jaki sobie wybierzesz. I do takiego pokoju możesz iść sama albo z kimś, wtedy koszty rozkładają się na dwie osoby i są już całkiem znośne.
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: billie j. »

marytm pisze:a tak juz bardziej konkretnie to:
gdzie sie suszy pranie w akademiku? bo czytalam o pralniach, ale jakies suszarnie czy cos istnieje? czy jak sobie radzicie?

bardzo ciezko jest sie pogodzic w 3 osoby w 1 pokoju?
Czy ciężko się pogodzić? Przede wszystkim zależy od tego na jakie osoby trafisz no i od Twojego charakteru
Ale naprawdę da się mieszkać w 3 osoby

A co do suszarni to niby istnieje takowa, ale ja suszę pranie u siebie w łazience
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości