ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: Dellarin »

Ja mam dwa aneksy, w tym jeden w sumie już nieaktualny P to troche makulatury będę im musiała przywieźć.
Weźcie zadzwońcie tam i sie zapytajcie o tego wystawiającego xd ja też wpisałam Dyrektora z OKE Jaworzno imieniem i nazwiskiem, nie sądzę, żeby się ktoś czepiał, w końcu on mi to wystawił a nie jest tam wpisane w rubryce Organ wystawiający, bo wtedy byłoby logiczniejsze że to tylko nazwa OKE. Mogli zapłacić więcej informatykowi, żeby zrobił takie do wyboru kliknięciem z listy i po problemie
xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: xwodniczkax »

Haha dokładnie, troszkę nieogarnięte to wszystko, ale nie jest źle. Na niektórych uczelniach to aż nie wiadomo gdzie kliknać, żeby się zarejestrować
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: Dellarin »

Ja tak miałam ze Szczecinem, że jakiś kosmiczny kosmos i te instrukcje i klikaj zakończ i inne, a potem szukałam, gdzie się te punkty wpisuje z matur, a się okazało, że jeszcze nie była ta opcja uruchomiona crazy Ale już sobie dałam siana ze Szczecinem.
xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: xwodniczkax »

Pewnie, skoro Twoim priorytetem jest ŚUM, na który na pewno się dostaniesz to chyba nie ma sensu na pozostałych wpisywać wyniki
WerkaWerka
Posty: 2
Rejestracja: 1 lip 2015, o 22:09

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: WerkaWerka »

Cześć wszystkim ! Udało mi się poprawić chemię i wybieram się na Śum na lekarski. Marzenia się spełniają
lilka22
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2010, o 19:00

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: lilka22 »

Cześć
Może to będzie głupie pytanie, ale wynik z matury podaje się taki jaki się uzyskało na rozszerzeniu czy trzeba go przeliczyć na poziom podstawowy? Każda uczelnia ma inne wymogi, a na tej widziałam coś o przeliczaniu.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
wilczusiek1
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 18:16

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: wilczusiek1 »

Cześć
Może to będzie głupie pytanie, ale wynik z matury podaje się taki jaki się uzyskało na rozszerzeniu czy trzeba go przeliczyć na poziom podstawowy?
Jeżeli jesteś nową podstawą programową to wynik trzeba podać z egzaminu rozszerzonego i nic nie trzeba przeliczac
Co do starej podstawy to nie mam pojecia
calle
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2012, o 14:08

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: calle »

Czy jest jakaś różnica w progach między Zabrzem i Katowicami? Ja mam 167, myślicie że w tym roku wystarczy?
MiuoshK
Posty: 9
Rejestracja: 10 cze 2014, o 10:54

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: MiuoshK »

[at] - powinno wystarczyć, tak jak pisali przedmówcy, 167 to powinien być maksymalny próg.

Ja z Poznania jestem, 172 punkty i liczę, że załapię się na Katowice
kara896
Posty: 38
Rejestracja: 30 cze 2015, o 16:32

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: kara896 »

calle pisze:Czy jest jakaś różnica w progach między Zabrzem i Katowicami? Ja mam 167, myślicie że w tym roku wystarczy?
Mamy tyle samo punktów, liczmy na to, że próg będzie 166 i spotkamy się w październiku
kara896
Posty: 38
Rejestracja: 30 cze 2015, o 16:32

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: kara896 »

Sorka, że tak spamuje, ale na ŚUM zweryfikowali mnie i wyskoczyło mi skierowanie na badania lekarskie. Rozumiem, że to przyda mi się, gdyby mnie jakimś cudem przyjęli, tak?
Awatar użytkownika
Lactobacillus
Posty: 6
Rejestracja: 2 lip 2015, o 10:20

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: Lactobacillus »

Hej wszystkim!
Również wybieram się na ŚUM, do Zabrza. Trudno mi w to uwierzyć, mam 178 pkt
kara896 pisze:Sorka, że tak spamuje, ale na ŚUM zweryfikowali mnie i wyskoczyło mi skierowanie na badania lekarskie. Rozumiem, że to przyda mi się, gdyby mnie jakimś cudem przyjęli, tak?
Z tego co czytałam, mamy wydrukować to skierowanie i przynieść je razem ze wszystkimi dokumentami (jeśli się dostaniemy), tam ktoś je nam podpisze i wtedy z tą kartką mamy się udać do lekarza

Myślę, że wasze 167 pkt starczy i widzimy się w październiku
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: Dellarin »

Lactobacillus, ja też do Zabrza, Gratuluję wyników, pierwsze podejście? Jak tak, to nie straszcie mnie tą nową maturą, bo jak wszyscy tak popisali to bedzie próg 175 xd

kara896, tak, jak Cię przyjmą to drukujesz to razem z podaniem i wtedy przy oddawaniu dokumentów ktoś Ci to podbije/podpisze i idziesz do lekarza medycyny pracy.
lilka22, z tym przeliczaniem to w ogóle nie wiem o czym Ty mówisz, przecież na lekarski nie można się dostać z podstawą, tylko trzeba mieć rozszerzenie z Biologii i Chemia lub Fizyka lub Matematyka i relacja jest 1%=1 pkt rekrutacyjny.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 93 gości