ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

ŚUM Kierunek Lekarski Kandydaci 2015/16

Post autor: Dellarin »

Heej wszystkim, rozpromieniona szczęściem zakładam ten wątek ) W zeszłym roku był bardzo popularny, więc zapraszam wszystkich kandydatów na ŚUM na kierunek lekarski do integracji ) Piszcie coś o sobie, skąd jesteście, gdzie się wybieracie, czy Kato czy Zabrze, jak wyniki i ogólnie o wszelkich kwestiach rekrutacyjno-studencko-integracyjnych )
Ściskam wszystkich mocno
xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: xwodniczkax »

Hej hej, na wybieram się do Zabrza (ostatecznie jak nie dostane się do Wrocławia,z czym jest kiepsko) ze 170 pkt
Awatar użytkownika
cyklopropan
Posty: 12
Rejestracja: 1 lip 2015, o 12:22

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: cyklopropan »

Ja też wybieram się do Zabrza Mam 171 pkt więc mam nadzieje, że się uda
Awatar użytkownika
wilczusiek1
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 18:16

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: wilczusiek1 »

Hej! Ja wybieram się do katowic Jaki próg punktowy obstawiacie? Wzrośnie czy zmaleje
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: Dellarin »

Myślę że albo będzie bardzo podobny albo wzrośnie max do 167. To i tak byłby najwyższy na śląskim próg na lekarski, bo z tego co się orientuję, to najwyższy wyniósł kiedykolwiek 166
kara896
Posty: 38
Rejestracja: 30 cze 2015, o 16:32

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: kara896 »

Ja bardzo chciałabym iść do Katowic, ale mam tylko 80% z biologii i 87% z chemii, raczej nie liczę, że się w tym roku dostanę, Chociaż szkoda
Awatar użytkownika
bezglutenowa
Posty: 92
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:56

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: bezglutenowa »

Cześć! Ja też z podwyższających Celuję w Katowice ze 170 punktami, jestem z okolic.

Korzystając z okazji - w polu numer świadectwa wpisujemy numer świadectwa sprzed lat, czy numer aneksu? Czy oba, po przecinku? Nie wiem, czy to przez to, że zarwałam dziś noc i jestem dziś jakaś nierozgarnięta, ale jakoś nigdzie znaleźć tego nie mogę

I kiedy robiliście przelew za opłatę rekrutacyjną? Bo mój zlecony wczorajszym wieczorem jeszcze się nie zaksięgował!
Awatar użytkownika
cyklopropan
Posty: 12
Rejestracja: 1 lip 2015, o 12:22

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: cyklopropan »

na śumie wpisujemy tylko numer świadectwa, numery aneksów ich nie interesują

ja robiłem przelew 30.06 i też nadal nie jest zweryfikowany, ale podobno do 3.07 powinien zostać zweryfikowany, mam taką nadzieje przynajmniej
Awatar użytkownika
bezglutenowa
Posty: 92
Rejestracja: 3 lut 2014, o 18:56

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: bezglutenowa »

cyklopropan pisze:na śumie wpisujemy tylko numer świadectwa, numery aneksów ich nie interesują
A gdzie to wyczytałeś/usłyszałeś? Jesteś pewien? Kurczę, już fiksuję
Oby te przelewy się zaksięgowały
Awatar użytkownika
Dellarin
Posty: 256
Rejestracja: 14 gru 2012, o 15:41

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: Dellarin »

Ja robiłąm na Sum przelew i juz na drugi dzien miałam zweryfikowane, ale może dlatego, że też mam konto w ING to szybko poszło albo może nie było jeszcze takiego boom na płacenie, bo płaciłam przed wynikami.
Też wpisywałam tylko numer świadectwa, bo w końcu jest wyraźnie napisane - numer świadectwa a nie numer aneksu, skoro mnie uczyli tyle czytania ze zrozumieniem to pisze tak jak chcą D
calle
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2012, o 14:08

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: calle »

Cześć wszystkim

Co do aneksu, to dzwoniłam do nich dziś w tej sprawie. Nigdzie się go nie wpisuje w elektronicznej rekrutacji, ale kiedy się już dostaniecie to zabieracie ze sobą świadectwo maturalne + wszystkie aneksy (wszystko oryginały!)
xwodniczkax
Posty: 69
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:23

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: xwodniczkax »

calle, dokładnie taką samą dostałam od nich odpowiedź jak napisałam maila

A co wpisujecie w Wystawiający świadectwo dojrzałości". Bo już wariuję, czy starczy samo OKE Wrocław, czy Dyrektor OKE we Wrocławiu
calle
Posty: 7
Rejestracja: 7 cze 2012, o 14:08

Re: Kandydaci na ŚUM lekarski 2015 - Integracja

Post autor: calle »

ja wpisałam Dyrektor OKE we Wrocławiu i jego imię i nazwisko, ale nie wiem czy to dobrze

Do osób, które aktualnie coś studiują - wpisujecie Wasz aktualny kierunek normalnie w formularz? bo teoretycznie można chcieć studiować dwa kierunki równocześnie i nie wiem czy to się bierze od uwagę wypełniając ten formularz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości