ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: radzioch »

Przy mnie dzis nawet jakas dziewczyna rezygnowała

JA też mam joke bo nie moge znalezc potwierdzenia wplaty rekrutacyjnej i mi nie przyjeli dokumentow. chcoiaz nie wiem po co im to skoro maja kase zaksiegowana. jakby nie mieli nie bral bym udzialu w rekrutacji. zal
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: harpagan1990 »

ja. no i co teraz zrobisz?
lilol5
Posty: 20
Rejestracja: 9 lip 2009, o 09:03

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lilol5 »

Niektórzy inwestują w Bochenka, niektórzy w notariusza, ja dzisiaj zainwestowałam w persen i powiem wam, że nawet działa. Przynajmniej jeżeli biorę tabletę co dwie godziny. Polecam.

Ponieważ za bardzo nie mogłam dzisiaj spać wszystko sobie przemyślałam. Jak pewnie większość 168-punktowców myślałam że padnę wczoraj trupem, bo scenariusz spadek 169- za tydzień 168 wydywał mi się pewny, a tu bach!
Spadek do 169 za tydzień to wręcz pewniak. No a potem jesteśmy my. Myślę, że będą do nas dzwonić. Najprawdopodobniej po 25 bo wtedy też jest jakieś tam spotkanko organizacyjne i może wreszcie się połapią ile osób tak naprawdę już mają.
Nie ma bata żeby wszyscy ze 170 złożyli papiery. Myślę że bedzie to gdzieś 40 osób, 50 max.
Ogólnie cały ten post jest troche wyrwany z kontekstu więc chyba za bardzo nie zaszkodzi jak zapytam jak sobie radzicie z rodzicami? Bo to co się dzieje u mnie przechodzi wszelkie wyobrażenia :S
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: don_balon »

nebya pisze:W porządku, masz rację jeśli chodzi o bezzasadność pisania tutaj o takich rzeczach, bo i tak takimi wpisami nie dotrę do tych, którzy te miejsca blokują. Dałam upust swojej złości i tyle
Powinni z początkiem roku akademickiego pakować kary finansowe tym, którzy nie przyślą rezygnacji w określonym terminie i basta. Wtedy nauczyliby się ludzie porządku.
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: harpagan1990 »

tez sobie nie radze z rodzicami ale ja patrze realnie- do 168 nie powinno spasc, oni patrza optymistycznie, ze nigdy nie mow nigdy". A o tym co powinni to moznaby dłgo dyskutowac
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Acetylocholina »

ja się teraz dostałam i nie składam papierów, więc jedno miejsce zwalniam
lilol5
Posty: 20
Rejestracja: 9 lip 2009, o 09:03

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lilol5 »

Och w takim razie zazdroszczę : ja mam dokładnie na odwrót
Awatar użytkownika
wióro
Posty: 276
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:38

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: wióro »

Na farmacji próg spadnie i to dość potężnie.
Dziś byłem z dokumentami przed południem i ludzi było dośc sporo , choć do rzeczonych 100 jeszcze ho-ho-ho daleko.
Za tydzień na ban spadnie do 169 , bo jak zawsze 30-40% ludzi nie doniesie dokumentów (licząc spadek w Lublinie może jeszcze coś się przerzedzi) .
Wg. mnie to tez niepoważna sprawa 3mać dokumenty na leku np. w Katowicach jak się będzie studiowała np. we Wrocku. szkoda słów na takie zachowanie.
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2009, o 18:39 przez wióro, łącznie zmieniany 1 raz.
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: harpagan1990 »

ludzi sporo. a to dopiero pierwszy dzien skladania dokumentów.
akworus
Posty: 17
Rejestracja: 4 lip 2009, o 09:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: akworus »

Wg. mnie to tez niepoważna sprawa 3mać dokumenty na leku np. w Katowicach jak się będzie studiowała np. we Wrocku. szkoda słów na takie zachowanie.
Akurat takiej sytuacji na pewno nie ma. We Wrocku wymagają i oryginału, i odpisu. Bardzo rozsądnie. Nie wiem, dlaczego tylko tam jest to tak sensownie rozwiązane.
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: harpagan1990 »

w gdansku tez tak wymagaja.
Awatar użytkownika
wióro
Posty: 276
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:38

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: wióro »

Ten Wrocław podałem jedynie jako przykład bez zagłębiania się w szczegóły
Ale jak widać niektórzy radza sobie inaczej z tym tematem.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zagubiona90 »

wi&#xF3ro pisze:Na farmacji próg spadnie i to dość potężnie.

Dlaczego tak myślisz?

A co do progu uważam, że ludzie ze 168pkt się załapią tylko niestety musicie trochę jeszcze poczekać czego wam bardzo współczuje . Jak dla mnie uczelnie powinny jakoś inaczej rozwiązać sprawę rekrutacji wiele osobom zaoszczędziliby stresów, stanów depresyjnych etc

Pozdrawiam wszystkich oczekujących i zestresowanych
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości