ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: harpagan1990 »

anka_by pisze:aha, i słyszałam coś że kolejność tych z rezerwy, którzy moją taką sama ilość punktów, ustala się wg najwyższego wyniku z biologi. podobnie zresztą jak w białym
szkoda ze nie przyjmuja wg wyników z biologii . wtedy miałabym jakieś szanse. a tak to albo wszyscy ze 168 albo nikt!
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Arnold »

anka_by pisze:aha, i słyszałam coś że kolejność tych z rezerwy, którzy moją taką sama ilość punktów, ustala się wg najwyższego wyniku z biologi. podobnie zresztą jak w białym
nie sądzę, wtedy byłoby to napisane w regulaminie
Domi_Domi
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2009, o 13:49

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Domi_Domi »

wiecie może czy jutro na pewno dziekanat jest nieczynny?
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: billie j. »

W piątki dziekanat ŚUMu jest nieczynny.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zagubiona90 »

Nie ma tak jak w Białymstoku, że patrzą na wynik z biologii. Jak się zwolni miejsce mają przyjąć wszystkich z daną punktacją(przesiew i tak potem zrobią więc co im szkodzi). A czy nie robią jakoś przekrętów to swoją drogą/
black_daisy
Posty: 30
Rejestracja: 21 lip 2009, o 12:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: black_daisy »

billie j. pisze:W piątki dziekanat ŚUMu jest nieczynny.
Ale przy składaniu dokumentów tego chyba nie uwzględniają. Gdzieś czytałam że owszem jest nieczynny ale dla innych studentów, papiery składać można, ja np składałam w piątek. ale najlepiej dla pewności zadzwonić
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: smooth_criminal »

zagubiona90 pisze:Nie ma tak jak w Białymstoku, że patrzą na wynik z biologii. Jak się zwolni miejsce mają przyjąć wszystkich z daną punktacją(przesiew i tak potem zrobią więc co im szkodzi). A czy nie robią jakoś przekrętów to swoją drogą/
No chyba albo przyjma wszystkich albo nie przyjma nikogo jak np maja wolnych 5 miejsc a ludzi do przyjecia 50 to nie przyjma nikogo bo limit jest za duzo przekroczony.
miloszor
Posty: 24
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:04

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miloszor »

we wtorek jest następna lista
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: radzioch »

jesli bedzie to spadnie, jak ja o 4 liste pytalem to pani mowila ze jesli jest to musi spasc bo tej samej nie powiesza
miloszor
Posty: 24
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:04

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miloszor »

powiedzieli mi że spadnie do 169
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: harpagan1990 »

ciekawe czy po tej wtorkowej bedzie jeszcze jakakolwiek.
kladiaa
Posty: 78
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 20:15

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kladiaa »

a skąd wiecie że bedzie kolejna lista?
Myślicie że na farmacji też spadnie próg?
Ja już normalnie szaleje jestem na analityce w sosnowcu czekam na farmacje, teraz się dostałam do łodzi na farmacje i nie wiem co robić bo w sosnowcu juz mieszkanie mam/ nie wiem czy czekać czy to odkrecać i w ogóle . . .
Akar
Posty: 11
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 11:49

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Akar »

Zastanawiam się jak to będzie z rekrutacją w przyszłym roku. Czy będą brać pod uwagę także matematykę czy tylko biologię i chemię na rozszerzonym? Ktoś coś wie na ten temat?gt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości