ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jey
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2009, o 08:36

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: jey »

Dzisiaj bylam zlozyc papiery i przede mna w kolejce była jedna osoba. Natomiast ja jednak rezygnuje Pani powiedziala,ze teraz juz nikt praktycznie nie sklada,bo kazdy jakis tam plan w glowie juz sobie ulozyl. Wiec nie trac nadziei
Awatar użytkownika
misiek19
Posty: 201
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 21:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: misiek19 »

jay dzięki za słowa otuchy- pokrzepiające jest to co napisałaś
Jeszcze resztkami sił wierzę, że się uda- zobaczymy- pozostaje czekanie do przyszłego poniedziałku i ewentualnej listy o ile takowa się pojawi.
medykzab
Posty: 63
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 19:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: medykzab »

misiek: Ja studiuje w Zabrzu(lek) i Ci powiem, ze wszyscy mamy juz od poniedzialku zajecia, oprocz 1 roku stomy bo ciagle ponoc trwa rekrutacja(tak mi kolezanka ze stomy-2 rok mowila). Nie wiem na ile jest to prawda, ale dziewczyna raczej jest wirygodna, wiec nie trac nadziei i wyczekuj kolejnej listy ew telefonu. Pzdr
Awatar użytkownika
misiek19
Posty: 201
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 21:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: misiek19 »

oj oby, oby- już sam nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć
Jedni mówią olej bo i tak nicic z tego będą, drudzy czekaj a nóż- hehe, rozstroju psychicznego można dostać. Jakby się odezwali to nie ukrywam, że byłoby miło bo nie chcę spędzić drugiego roku w domu
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: radzioch »

to zakuwaj anatomie i histologie juz
Awatar użytkownika
misiek19
Posty: 201
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 21:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: misiek19 »

najpierw muszę mieć info że mnie CHCĄ a potem książki z biblioteki o które bez legitki może być trudno
Ale wszystkim zakuwającym życzę POWODZENIA radzioch
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Arnold »

bo książek faktycznie nie dostaniesz nie mając legitki, ale docent z histologii powiedział że stomę traktują trochę bardziej lajtowo, bo stevensa w bibliotece już nie ma
medykzab
Posty: 63
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 19:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: medykzab »

Arnold: Nie denerwuj sie, stoma jest ze wszystkiego traktowana bardziej lightowo". No moze oprocz biofizyki, z ktorej doc. nikogo nie traktuje bardziej lightowo bo przeciez nam wszystkim ten przedmiot bedzie niezbedny do przyszlej pracy :p
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Arnold »

ja się denerwowałem bo stevensa już nie ma a biofizyka to zobaczymy w 2 semestrze co będzie
Awatar użytkownika
misiek19
Posty: 201
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 21:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: misiek19 »

nie orientuje się ktoś ze studentów czy rekrutacja na stome została już zamknięta czy w poniedziałek będzie jeszcze lista rankingowa- jeśli ktoś posiada jakieś info bardzo proszę o odzew.
Pozdrowienia i z góry dziękuję!
medykzab
Posty: 63
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 19:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: medykzab »

misiek19: moze po prostu tam zadzwon i zapytaj
nebya
Posty: 64
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 13:07

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: nebya »

misiek19 moja współlokatorka z akademika mówiła, że na zajęciach dowiedziała się od któregoś asystenta że rekrutacja jeszcze trwa. Wykładowcy nie są z tego zadowoleni, ale podobno przyjmą jeszcze ludzi na pierwszy rok stomy.
Awatar użytkownika
misiek19
Posty: 201
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 21:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: misiek19 »

Jej jeszcze tli sie ta iskierka nadziei Chyba tylko do poniedziałku jak napiszą że ostateczny próg na stomie wynosi 167 pkt.
Dzisiaj dwoniłem pare razy do dziekanatu ale zajete było.

No nic 3 dni czekania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości