ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
JustySka91
Posty: 32
Rejestracja: 1 lip 2010, o 21:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: JustySka91 »

Słuchajcie, ludziska, mam pytanie. Zawiozłam wczoraj papiery do Katowi. Wszystko pięknie, jestem przyjęta. Dzisiaj okazało się, że wskoczyłam na II listę do Wrocławia i chcę tam jednak złozyć dokumenty. Czy musze osobiście odebrać papiery w dziekjanacie czy mogę zrezygnować telefonicznie i poprosić o odesłanie dokumentów? Mam ponad 400 km do Katowic/
katja
Posty: 26
Rejestracja: 13 lip 2010, o 13:02

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: katja »

myśle, że wystarczy przeskanować swój dowód i mailowo napisać podanie, tak przynajmniej można w łodzi
Awatar użytkownika
Ficioryna
Posty: 129
Rejestracja: 7 sie 2009, o 19:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Ficioryna »

Łódź to nie Katowice. Zadzwoń do dziekanatu, oni na prawdę nie gryzą No przynajmniej telefonicznie nie zostaniesz dziabnięta

Z tego co wiem, to w Katowicach nie przymują papierów pocztą i możliwe, że odsyłać też nie odsyłają,
Fasberg
Posty: 815
Rejestracja: 22 mar 2007, o 17:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Fasberg »

Ficioryna pisze:Zadzwoń do dziekanatu, oni na prawdę nie gryzą No przynajmniej telefonicznie nie zostaniesz dziabnięta
No ja mam szczere wątpliwości to panie z dziekanatu, nigdy nie wiesz jak daleko sięgają ich szczęki.
Awatar użytkownika
alexxz
Posty: 90
Rejestracja: 18 lip 2010, o 23:03

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: alexxz »

hmmm.dlaczego moim zdaniem panie w dziekanacie w Zabrzu są przemiłe.? czyzbym trafiła na ich dobre chwile? a pan pracujący przy rekrutacji to już w ogóle.
myniula
Posty: 502
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: myniula »

ja trafiłam w dziekanacie na taką średnio miłą, tzn nie była nieprzyjemna, ale specjalnie mila też nie
Limonkaa
Posty: 123
Rejestracja: 27 cze 2011, o 15:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Limonkaa »

Ja kieruję takie pytanie. Czy będą jeszcze jakieś dodatkowe terminy dla tych, co może mają poprawkę z jednego przedmiotu na maturze? (w moim przypadku jest to matematyka).
Czy po prostu mam czekać rok do kolejnej rekrutacji?
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: york »

niestety na takie kierunki jak medycyna i stomatologia jest tylu chętnych, że na nie rekrutacji nie bedzie, są kierunki na które zostaną wolne miejsca i jeszcze wtedy jest nabor, ale jesli myslisz o leku to dopiero w przyszłym roku
Limonkaa
Posty: 123
Rejestracja: 27 cze 2011, o 15:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Limonkaa »

Myślę niestety o tym nieszczęsnym pielęgniarstwie, gdzie na liście jest 200 osób
Awatar użytkownika
Delta
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2010, o 23:11

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Delta »

z tego co wiem to zawsze maja problem zeby zapelnic miejsca na pielegniarstwie na SUM i obiło mi się o uszy ze sa jakies dodatkowe nabory. ale tylko na pielegniarstwo/poloznictwo. Wiec zadzwon moze na Wydział WOZu i zapytaj czy przewidują cos takiego w razie braku chętnych.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: york »

napewno na pielegniarstwo byly w latach poprzednich dodatkowe nabory, wiec trzymaj reke na pulsie, żeby nie przeoczyc terminow
19klaudia922
Posty: 32
Rejestracja: 8 lip 2011, o 18:42

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: 19klaudia922 »

A jak myślicie jestem 16 na rezerwie na położnictwo dam rade sie dostac?
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: york »

tak, spij spokojnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości