ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Rafau »

Wie ktos jak przebiega proces przeniesienia sie z Kato do Zabrza, lub z Zabrza do Kato? Co i jak po kolei? Wiem tylko ze najpierw musze zlozyc wymagane dokumenty zeby byc w ogole przyjetym.
Z gory dzieki za odpowiedz.
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: indiana »

Rafau, z tego, co wiem, musisz najpierw znaleźć osobę, która się z Tobą zamieni, a potem piszecie podania o przeniesienie i składacie do dziekanatu (?).
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

zetuzetia masz inne wyjście?
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zetuzetia »

Izuzet pisze:zetuzetia masz inne wyjście?
nie mam, toteż szukam
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Rafau »

indiana pisze:Rafau, z tego, co wiem, musisz najpierw znaleźć osobę, która się z Tobą zamieni, a potem piszecie podania o przeniesienie i składacie do dziekanatu (?).
No i kolejnym pytaniem jest czy istnieje jakis wzor tego podania? ^^
Awatar użytkownika
indiana
Posty: 574
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 17:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: indiana »

Rafau, tego nie wiem, ale nie sądzę, żeby istniał. Dla pewności w poniedziałek możesz zadzwonić do dziekanatu i zapytać.
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Rafau »

I tak tam w sumie bede ^^
sinobrody
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2012, o 20:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sinobrody »

Kochani!
Założyłem grupę na fb dla ludzi z lek w kato-pato, więc zapraszam Was do wstąpienia!

Wpiszcie po prostu: Wydział Lekarski ŚUM w Katowicach 2012-2018.

Pozdrawiam,
Mateusz
michal218
Posty: 19
Rejestracja: 7 lip 2012, o 18:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: michal218 »

a grupy nie były już wcześniej zakładane? żeby ich nie było potem z 10

ja powstrzymuję się od zapisania do grupy, bo nie wiem jeszcze czy Zabrze czy Kato-pato (Oby oby oby Katowice )
i już 3h szukam informacji o zamianie z Zabrza do Katowice, i chyba jestem upośledzony. bo żadnych informacji na ten temat nie potrafię znaleźć. Tzn jest, że trzeba mieć osobę chętną na zamianę w drugą stronę i koniec.
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zetuzetia »

michal218 pisze:a grupy nie były już wcześniej zakładane? żeby ich nie było potem z 10

ja powstrzymuję się od zapisania do grupy, bo nie wiem jeszcze czy Zabrze czy Kato-pato (Oby oby oby Katowice )
i już 3h szukam informacji o zamianie z Zabrza do Katowice, i chyba jestem upośledzony. bo żadnych informacji na ten temat nie potrafię znaleźć. Tzn jest, że trzeba mieć osobę chętną na zamianę w drugą stronę i koniec.
może poszukaj osób, które taką zamianę robiły i dopytaj, jak to przebiegało
Awatar użytkownika
Sorymina
Posty: 304
Rejestracja: 8 lis 2008, o 14:51

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Sorymina »

Ludzie zaczynają mi radzić, żebym się nie przenosiła do Katowic, że tam sesji zimowej nie zdała ponad połowa studentów, że profesorowie są patologiczni". sama już nie wiem, co robić. Chcę się uczyć, chłonąć tą medycynę, a im więcej ode mnie wymagają, tym lepiej się czuję.
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Rafau »

Juz kilkukrotnie ludzie pisali ze duza czesc tych ktorzy odpadli rezygnowala sama, mi sie wydaje ze nie ma sie czego az tak bac
Awatar użytkownika
Corpus_Pineale
Posty: 47
Rejestracja: 16 sty 2010, o 11:33

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Corpus_Pineale »

[at] - jak lubisz jak wymagają idź do Kato Chyba, że wpadasz w głęboką depresję, po tym jak ktoś krzywo na Ciebie spojrzy/ powie coś niemiłego/ oraz jak nie masz samych 5+ To w takim wypadku to złe miejsce. Ale trzeba twardym być, nie miętkim no i oczywiście się hartować. Poza tym, jeśli my sami, jako studenci, będziemy starać się tworzyć fajną atmosferę, a na wszystkich chamskich asystentów etc. reagować uśmiechniętym Tak, oczywiście, ma Pan rację", nawet gdy będziemy porównywani do ameby - damy radę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości