ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
veronikaa8
Posty: 30
Rejestracja: 7 sty 2011, o 22:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: veronikaa8 »

trzymam za was kciuki ! ja mogę juz spac spokojnie
trinity93
Posty: 29
Rejestracja: 14 sty 2011, o 18:47

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: trinity93 »

Bia&#x142aNoc pisze:trinity93 rezygnujesz z Śumu?
Gdzie się dostałaś?
Na analitykę medyczną,ale jeszcze nie jestem pewna czy rezygnuje,czekam na jutrzejsza listę z farmacji w Lublinie
A jak się pisze taką rezygnacje? istnieje jakis wzór?czy tak odrecznie sie wypełnia?
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: cricoid »

Bubumale ile masz pkt. ?
Awatar użytkownika
milkteam
Posty: 108
Rejestracja: 17 mar 2011, o 17:59

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: milkteam »

a wie ktos ile osob w tamtym roku przyjęli na stome?
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Namine »

Generalnie to z tego co pamiętam rok temu limit był 95 osób.

A kampania wrześniowa o ile dla całego ŚUMu jest taki sam termin, to kończy się teraz trwa do końca tego tygodnia Ale w zimowej poprawkowej któreś tam terminy się nie zmieściły np. u nas i były później, więc różnie może być. Przeważnie II termin w pierwszym tygodniu jest, czyli już minęły.
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: BubuMale »

144
wuwu
Posty: 20
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 08:55

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: wuwu »

Namine, dzięki za informację) ale myślisz, że już jest wszystko rozstrzygnięte z poprawkami? czy do piątku jeszcze będą miec czas? pytam, bo zastanawiam się czy dzisiejszy skok na stomie wywołany jest przez to, czy niekoniecznie
kimiak
Posty: 132
Rejestracja: 26 lip 2012, o 15:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kimiak »

wuwu pisze:Namine, dzięki za informację) ale myślisz, że już jest wszystko rozstrzygnięte z poprawkami? czy do piątku jeszcze będą miec czas? pytam, bo zastanawiam się czy dzisiejszy skok na stomie wywołany jest przez to, czy niekoniecznie
dziś z rozmów zasłyszanych przed uczelnią wnioskuję, że jeszcze nie wszyscy mają jasną sytuację z tymi poprawkami
dlatego trzymam kciuki, żeby im się udało zdać, a wszystkim czekającym dostać
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Namine »

Tylko, że mnie się nie wydaje, że jeśli nie zda się jakiegoś przedmiotu to trzeba się jeszcze raz rekrutować. przecież poprawia się po prostu ten jeden przedmiot, tylko na niego chodzi i za niego płaci. To po co jeszcze raz brać udział w rekrutacji?

Poprawki nie są rozstrzygnięte jeszcze. Wyniki z egzaminów pisemnych czasem są po kilku dniach dopiero Część pewnie już wiadoma, ale ci ostatni jeszcze walczą
macieklublin
Posty: 15
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 08:47

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: macieklublin »

Ciekawi mnie kto Wam nagadał takich głupot? Jak oblejesz przedmiot to go powtarzasz i tyle, nikt sie nie rekrutuję znowu na 1 rok. Ludzie.
zetuzetia
Posty: 341
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 20:23

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zetuzetia »

macieklublin pisze:Ciekawi mnie kto Wam nagadał takich głupot? Jak oblejesz przedmiot to go powtarzasz i tyle, nikt sie nie rekrutuję znowu na 1 rok. Ludzie.
na niektórych uczelniach nie można powtarzać pierwszego roku (chociażby na UJ), moze to sugeruje, ze wszędzie tak to wygląda

wuwu
Posty: 20
Rejestracja: 10 wrz 2012, o 08:55

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: wuwu »

rozmawiałam z koleżanką z ŚUMu, co prawda nie jest ona ani na medycynie, ani na stomatologii, ale powiedziała, że u nich bardziej opłaca się ponownie zarekrutować niż płacić za ten jeden, poprawkowy przedmiot ale skoro mówicie, że to nie prawda, no to trudno
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: terrible_justyna »

nie można się rekrutować na pierwszy rok studiując już na śum. oni wymagają oryginałów dokumentów, a te przecież się składa przy pierwszej rekrutacji, więc skąd mieliby mieć kolejny oryginał żeby się zarekrutować znów?

odpowiedź studenta II roku z śum na takie zapytanie: Jak ktoś sie zarekrutował to nie ma prawa przystapienia do sesji bo musiał wyciagnąć papiery - tj zrezygnowac z tego co ma dotychczas. Wiec jak ktos złożył, to jest na pierwszym roku a jak nie złożył to własnie miał, ma albo miec bedzie egzaminy poprawkowe. Nie ma możliwosci bycia na pierwszym roku we wrzesniu i jednoczesnie bycia zarekrutowanym ponownie na tym samym kierunku."
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości