ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
szszk
Posty: 215
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 22:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: szszk »

Podobno jeszcze trzy listy na stomę, nie wiem jak na leka, wychodziłoby na to, że 1 paździenik ostatnia lista ciekawe jak to bd
AM06
Posty: 42
Rejestracja: 17 mar 2012, o 08:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: AM06 »

szszk pisze:Podobno jeszcze trzy listy na stomę, nie wiem jak na leka, wychodziłoby na to, że 1 paździenik ostatnia lista ciekawe jak to bd

Myślę, że może i 4 ale ta 4 to już pewnie w październiku. Mam nadzieję, że te 3 będą jakoś przed 28 września
mrovva
Posty: 47
Rejestracja: 18 lip 2012, o 16:42

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrovva »

w jaki sposób można odebrać dokumenty z katowic? koniecznie osobiście?
szszk
Posty: 215
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 22:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: szszk »

Ja jak zobaczyłam, że przyjeli teraz tak dużo osób to mi przeszło na myśl, że zablokują i zakończa jakby się zmobilizowali to może by były te trzy przed 28, ale znajac zycie to nastepną lista pójdzie we wtorek i tak się bedzię ciągnać
AM06
Posty: 42
Rejestracja: 17 mar 2012, o 08:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: AM06 »

[at] Raczej tak bo musisz napisać rezygnację tam od razu.

[at] któryś raz to powtarzam, że i tak pewnie przyjmą więcej osób bo może się zdarzyć, że ktoś nie odbierze indeksu, dobrze w sumie, że przyjęli więcej bo szybciej to zleci. Wystarczy, że papierów nie złoży/zabierze 8 osób i tak lista przesunie się o 11 osób. Bo mogą przyjąć więcej ale na pewno nie mniej.
winged-hands

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: winged-hands »

mrovva pisze:w jaki sposób można odebrać dokumenty z katowic? koniecznie osobiście?

nie, zadzwon do rekrutacji, powiedz, ze nie masz mozliwosci dojazdu.
bedziesz musiala wyslać im skan oswiadczenia podpisanego przez siebie osobiscie, ze rezygnujesz z takiego kierunku, nr podania i takie tam pierdoly oficjalne .
i wyslij im oryginal tego pisma w miedzy czasie poczta, razem z zaadresowana koperta i np. znaczkiem i kartka na polecony. ja tak zrobilam i wszystko w porzadku, tylko musisz najpierw zadzwonic
Awatar użytkownika
veronikaa8
Posty: 30
Rejestracja: 7 sty 2011, o 22:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: veronikaa8 »

badanie lekarskie, podanie, kopia dowodu, dowód opłaty rekr., 3 zdj, swiadectwo dojrzałosci? to wszystko, czy cos pominęłam
AM06
Posty: 42
Rejestracja: 17 mar 2012, o 08:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: AM06 »

veronikaa8 pisze:badanie lekarskie, podanie, kopia dowodu, dowód opłaty rekr., 3 zdj, swiadectwo dojrzałosci? to wszystko, czy cos pominęłam
Na miejscu pod schodami zapłacić 21 zł za indeks + legity. i pójść z kwitkiem
Awatar użytkownika
veronikaa8
Posty: 30
Rejestracja: 7 sty 2011, o 22:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: veronikaa8 »

AM06 pisze:
veronikaa8 pisze:badanie lekarskie, podanie, kopia dowodu, dowód opłaty rekr., 3 zdj, swiadectwo dojrzałosci? to wszystko, czy cos pominęłam
Na miejscu pod schodami zapłacić 21 zł za indeks + legity. i pójść z kwitkiem

dzięki
BiałaNoc
Posty: 161
Rejestracja: 10 maja 2011, o 20:06

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: BiałaNoc »

mrovva, gdzie się dostałaś?
cincin
Posty: 94
Rejestracja: 7 lip 2010, o 15:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: cincin »

sluchajcie a jak mam swoj oryginal w poznaniu na farmacji to przyjma mi odpis? albo moge im dac ksero moich dokumentow poswiadczone przez moja uczlenie w poznaniu ze dokumenty sie znajduja u nich. w poznaniu mi tak powiedzieli ze oni moga mi zrobic ksera i poswidczyc ze oryginaly sa u nich.

mial ktos podbna sytuacje?
kimiak
Posty: 132
Rejestracja: 26 lip 2012, o 15:14

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: kimiak »

cincin pisze:sluchajcie a jak mam swoj oryginal w poznaniu na farmacji to przyjma mi odpis? albo moge im dac ksero moich dokumentow poswiadczone przez moja uczlenie w poznaniu ze dokumenty sie znajduja u nich. w poznaniu mi tak powiedzieli ze oni moga mi zrobic ksera i poswidczyc ze oryginaly sa u nich.

mial ktos podbna sytuacje?
hmm, z tym mogą być problemy. ale najlepiej zadzwoń jutro i się zapytaj
cincin
Posty: 94
Rejestracja: 7 lip 2010, o 15:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: cincin »

a ktos inny wie cos na ten temat? kurde no bo mam 2 lata farmy skonczone , nie moge zaryzykowac ywjecia poapierow z poznania i reyzgnacji bo kurcze jak by mnie wywalili z mordoru to musze miec do czego wrocic. /
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 72 gości