ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Passiflora »

halidor pisze:no dziewczyny, myślcie, żal wam 70zł na rekrutacje a chcecie wydac 35tys na rok?
brak logiki w waszym rozumowaniu!
Co Ty tego nie napisałam.
Po prostu chciałam się dowiedzieć czy mam się już rejestrować, żeby potem nie było za późno.

esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: esdream »

Czyli jak wygląda rekrutacja na ŚUM na niestacjonarne?:) najpierw są listy tych ze stacjonarnych, a później jeśli nie dostanę się na stacjo to automatycznie mnie przerzucają do wzięcia udziału w rekrutacji na płatne?
roksanaw
Posty: 21
Rejestracja: 7 maja 2013, o 22:36

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: roksanaw »

Normalnie sobie na początku bierzesz udział w rekrutacji na stacjonarne, i po pierwszych listach, na ten sam login zakładasz drugie konto i wtedy bierzesz udzial w rekrutacji na niestacjonarne. Tylko nie wiem czy trzeba wpłacać kolejną opłatę rekrutacyjną czy też nie.
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

Trzeba.
esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: esdream »

czyli tak mniej więcej kiedy rozpoczyna się rekrutacja na niestacjonarne? Jest wtedy jeszcze szansa na akademik?:P ja wiem, że to zależy od dochodów, ale akurat o to nie mam się co martwić żeby miało stanowić przeszkodę, bo nie są tak wysokie
roksanaw
Posty: 21
Rejestracja: 7 maja 2013, o 22:36

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: roksanaw »

Wydaje mi się, że większy wpływ na dostanie miejsca w akademiku ma odległość od miejsca zamieszkania. I wszystko zależy o rocznika z tymi miejscami w akademiku. Moja znajoma w tym roku dostała miejsce bez problemu, a dostała sie dopiero z jakiś wrześniowych list. A listy na niestacjonarne pierwsze pojawiają się jakoś koniec lipca/początek sierpnia .
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: KatarzynaZSDM »

A ja mam takie pytanie, czy aby dostac sie na niestacjonarne muszę najpierw zarejestrowac sie na stacjonarne?

Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Karolajn18 »

Miejsca w akademikach starcza raczej dla wszystkich nawet jak się dostanie we wrześniu, a odległość też nie gra roli, bo jest mnostwo ludzi ze slaska mieszkajacych w akademiku.
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Passiflora »

KatarzynaZSDM pisze:A ja mam takie pytanie, czy aby dostac sie na niestacjonarne muszę najpierw zarejestrowac sie na stacjonarne?

Dosłownie stronę temu padła odpowiedź na to pytanie

esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: esdream »

Dziekuje Wam bardzo:) jednak z tymi akademikami raczej chodzi o dochody niz odleglosc bo jak ktos ma wysokie dochody, a mieszka nawet daleko to moze wynajac pokoj w mieszkaniu choc wiadomo, ze mozna zaoszczedzic ale odleglosci tez nie mam bliskiej

halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: halidor »

w lipcu po pierwszych listach już zaczyna się szał na mieszkania, tzreba poczekać
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Karolajn18 »

Na śum są akurat drogie akademiki, cena ok 400 zl, albo i wiecej, juz nie pamietam dokladnie, a za taka cene mozna sobie pokoj wynajac i to w lepszych warunkach.
esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: esdream »

to może w Zabrzu takie ceny? Koleżanka mówiła mi, że na Ligocie 330-370zł chociaż i tak miejsce w mieszkaniu zawsze lepiej i wygodniej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości