ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: KatarzynaZSDM »

Izuzet pisze: miki3_12, bierzesz zdjęcie papierowe, wsadzasz w skaner, skanujesz i masz w jpg. Albo pana fotografa prosisz, żeby Ci dał od razu w jpg na jakimś nośniku.
Właśnie tak. Tylko pamiętaj aby bylo to do dowodu i w odpowiednim rozmiarze i wymiarze.
W tamtym roku fotograf pomylił się o 1 kb(czy czegoś tam) i nie mogłam tego zdjęcia wgrac, męczyłam się z godzinę.

miki3_12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miki3_12 »

KatarzynaZSDM pisze:
Izuzet pisze: miki3_12, bierzesz zdjęcie papierowe, wsadzasz w skaner, skanujesz i masz w jpg. Albo pana fotografa prosisz, żeby Ci dał od razu w jpg na jakimś nośniku.
Właśnie tak. Tylko pamiętaj aby bylo to do dowodu i w odpowiednim rozmiarze i wymiarze.
W tamtym roku fotograf pomylił się o 1 kb(czy czegoś tam) i nie mogłam tego zdjęcia wgrac, męczyłam się z godzinę.

OK, wielkie dzieki KatarzynaZSDM i Izuzet
mam jeszcze jedno pytanko. to zdjecia trzeba wgrac na moj profil na stronie UMedu, tzn. na moim koncie, jak sie zarejestruje, tak?
Awatar użytkownika
BioDan
Posty: 523
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 18:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: BioDan »

Ale nie rozumiem z tym zdjęciem. mamy dostarczyć (mówię o Zabrzu) 3 kolorowe zdjęcia i niby kiedy wgrać i gdzie do systemu to w formacie jpg ?
esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: esdream »

w trakcie rejestracji elektronicznej na
esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: esdream »

w trakcie rejestracji elektronicznej na ŚUM nie trzeba wgrywać żadnego zdjęcia tylko później dostarczyć razem z papierami
Nyuu13
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2013, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Nyuu13 »

Mam pytanie do osób zarejestrowanych w systemie w zeszłym roku długo czekaliście na zweryfikowanie podania po wpłaceniu opłaty rekrutacyjnej? (czekam już 3 dzień i zaczynam się martwić)
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Nyuu13, było Boże Ciało, potem w piątek poszły te najpilniejsze przelewy, a teraz jest weekend, dojdzie w poniedziałek ]
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Pani_M »

Winn pisze:Okej dzięki A jeśli się okaże, że na Zabrze jest dużo więcej ludzi chętnych, to skończy się to tak że przyjmą tyle ile mają miejsc a reszte przeniosą do kato czy po prostu się nie dostaną?

Chodzi mi o to czy ze względu na mój wybór mogę się nie dostać pomimo że będę miał większy wynik niż ostatnia osoba składająca do katowic ale jednak wybrałem zabrze i tu byli mocniejsi kandydaci ?
a czy teraz nie jest tak, że w Zabrzu tylko stoma a lekarski katowice ?
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

Pani_M, nie.
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: paaula »

ja się obawiam czy jak zapłacę dopiero po dostaniu wyników a termin wpłąty jest do 2.07 to czy zdążę
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Pani_M »

ale stoma jest tylko w Zabrzu
paaula, wyniki sa 29, wiec jak wplacisz w tą sobote i wyslesz im potwierdzenie na maila to na pewno zdążysz gt
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: paaula »

a ja myślałam że wyniki są 28
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Pani_M, tak, dentyści tylko w Zabrzu, a lekarski na obu wydziałach, tylko w Zabrzu także dietetyka i ratownicy. Natomiast tylko w Katowicach pielęgniarki. Sosnowiec natomiast ma farmaceutów. Ot takie rozsiane po całym Śląsku i zagranicy ]

paaula, bo są 28 ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości