ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Ok. 120

Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Izuzet »

Ok. 120

Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Pani_M »

Sprawdzałam i dzwoniłam do dziekanatu sum Zabrze Pani mi powiedziala ze nie ma jeszcze rozporzadzenia ministra zdrowia o limitach na kierunki medyczne i jak będzie to dopiero beda potrafili odpowiedziec na to pytanie.
Tu są limity za rok 2012/2013
Awatar użytkownika
qbaa
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, o 08:55

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: qbaa »

Wpłacał już ktoś opłatę rekrutacyjną i mógłby mi powiedzieć jak długo czekał na jej zaksięgowanie?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: szska »

Wpłacałam i czekałam 3 dni robocze, dzisiaj wpłynęła
Awatar użytkownika
qbaa
Posty: 122
Rejestracja: 29 maja 2012, o 08:55

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: qbaa »

Oo, to dobrze, dzięki, bo się zastanawiam czy zapłacić dopiero tego 28 czerwca. :d
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: szska »

Mimo wszystko nie polecam tego robić, wtedy pewnie będzie największy ruch i serwery mogą nie wyrobić a na śląskim nie ma aż tyle czasu na tą opłate. W Warszawie jest cały tydzień i liczy się potwierdzenie wykonania przelewu a nie termin zaksięgowania na koncie uczelni. Też kombinowałam czy ryzykować ale ŚUM to moj ostatni ratunek bo ma najniższe progi więc wpłaciłam już teraz Zrobisz jak zechcesz ale myśle że lepiej się ubezpieczyć i najwyżej stracić 70zł ten jeden raz.
Awatar użytkownika
lionn5
Posty: 27
Rejestracja: 27 maja 2013, o 12:25

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: lionn5 »

moja wpłata z poczty była widoczna po 5 dniach
miki3_12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miki3_12 »

wie ktos moze, czy jest mozliwosc przepisania sie po roku farmy na medycyne? ale nie od pocztku, tylko od razu na 2 rok medycyny?
________

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: ________ »

miki3_12 pisze:wie ktos moze, czy jest mozliwosc przepisania sie po roku farmy na medycyne? ale nie od pocztku, tylko od razu na 2 rok medycyny?
haha nie, co ty:) nawet durnej biofizyki z farmacji na lekarskim Ci nie przepisza.

miki3_12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miki3_12 »

sylwia1508 pisze:
miki3_12 pisze:wie ktos moze, czy jest mozliwosc przepisania sie po roku farmy na medycyne? ale nie od pocztku, tylko od razu na 2 rok medycyny?
haha nie, co ty:) nawet durnej biofizyki z farmacji na lekarskim Ci nie przepisza.

a co to takie śmieszne? -.-
jak Cie to tak bardzo rozsmieszylo, to nie musialas mi odpowiadac, trzeba bylo po prostu sie posmiac.
miki3_12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miki3_12 »

Talib pisze:Chyba śnisz.
chyba tak.
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Pani_M »

ja chyba poczekam do 28 czerwca z wplatą, narazie i tak nie mam kasy. Jakos sie nie boje ze beda przeciazone serwery i nie dam rady wplacic to prawie niemozliwe.pozatym i tak nie trzeba wchodzic na strone rekrutacji aby zrobic przelew
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości