ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zazu24 »

MsHannah pisze:Co mam zrobic z tym podaniem podczas rejestracji na SUM, gdy wszystko mam wypelnione (oprocz oczywiscie wynikow z matury i potwierdzenia wplaty, bo zaplacilam dzisiaj)? Po prostu czekac jak beda listy i gdybym sie np. dostala to wtedy to wydrukowac i wyslac?
Wydrukować i zawieźć razem z potrzebnymi dokumentami.
Awatar użytkownika
MsHannah
Posty: 294
Rejestracja: 18 lis 2011, o 20:33

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: MsHannah »

zazu24 pisze:
MsHannah pisze:Co mam zrobic z tym podaniem podczas rejestracji na SUM, gdy wszystko mam wypelnione (oprocz oczywiscie wynikow z matury i potwierdzenia wplaty, bo zaplacilam dzisiaj)? Po prostu czekac jak beda listy i gdybym sie np. dostala to wtedy to wydrukowac i wyslac?
Wydrukować i zawieźć razem z potrzebnymi dokumentami.
Ale dopiero po ogloszeniu list, tak?
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zazu24 »

MsHannah pisze:Ale dopiero po ogloszeniu list, tak?
Tak, dopiero jak zobaczysz, że zostałaś zakwalifikowana
xolencjax
Posty: 34
Rejestracja: 24 gru 2010, o 10:19

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: xolencjax »

hej, czy Wy też spotkaliście się z niepokojącymi wiadomościami na temat Katowic? Szczerze mówiąc do tej pory nie spotkałam się z ani jedną pozytywną opinią na temat leku w Katowicach. Czy naprawdę jest tam aż tak źle? może macie jakieś wiarygodne info. Pozdrawiam.
Kacperek
Posty: 274
Rejestracja: 23 mar 2013, o 18:05

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Kacperek »

Pewnie, ze sie spotkalem. Slyszalem, ze fajnie sie z kato wynosi, fajnie jest skonczyc i uciec na drugi koniec kraju, czy fajnie zmienic uczelnie.
Tak na powaznie, to ludzie ktorzy polecaja, sa ludzie ktorzy zniechecaja, ale tak jest wszedzie, Lepsze zdanie jest o Zabrzu, a przeciez to tez sum.

Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: billie j. »

KacperFA pisze:Slyszalem, ze fajnie sie z kato wynosi, fajnie jest skonczyc i uciec na drugi koniec kraju, czy fajnie zmienic uczelnie.
Ludzie, nie przesadzajcie!
Ja właśnie kończę ten słynny Mordor i już za nim tęsknię. Fakt - bywało ciężko podczas studiów, ale to medycyna, a nie Wyższa Szkoła Wydawania Dyplomów! Ale da się przejść katowicki lek bez powtarzania, przenoszenia i innych cudów. I w dodatku można mieć życie prywatne i zainteresowania i zajęcia pozauczelniane.
agata92
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 19:00

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: agata92 »

ŚUM to ŚUM bezwzględu na to czy to są Katowice, czy Zabrze. To jest bardzo specyficzna uczelnia pod kątem podejścia do studentów. Sama jestem na stomie w Zabrzu (IIrok) i nie wierzę, że na leku w Kato mogą mieć gorzej
Awatar użytkownika
Gąbka
Posty: 162
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:56

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Gąbka »

Czy w rekrutacji na ŚUM istnieje coś takiego jak priorytety (jak ma np. Bydgoszcz)?
Czy ma znaczenie kolejność podań na koncie?
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: zazu24 »

G&#x105bka pisze:Czy w rekrutacji na ŚUM istnieje coś takiego jak priorytety (jak ma np. Bydgoszcz)?
Czy ma znaczenie kolejność podań na koncie?
Nie istnieją priorytety i kolejność podań nie ma znaczenia
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sygilaria »

Przepraszam za takie może głupiutkie pytanie, ale powiedzcie mi proszę, czy adres ŚUMu do wpisania w przelewie jest dobry:
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: KatarzynaZSDM »

sygilaria pisze:Przepraszam za takie może głupiutkie pytanie, ale powiedzcie mi proszę, czy adres ŚUMu do wpisania w przelewie jest dobry:
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
Druk do przelewu generuje się automatycznie i nie ma tam adresu uczelni, chyba, że o czymś nie wiem.
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: sygilaria »

Tamten druk jest taki, że trzeba gonić z nim na pocztę, a ja chciałam zrobić przelew internetowy, do którego konieczny jest adres.
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Maarten vaan Thomm »

Z cyklu zadaj pytanie z dupy:
Nie trzeba na ŚUM matmy/fizyki?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości